Karanlık Ekran HTC one m7

Sponsorlu Bağlantılar

Santero

Santero

Üye
    Konu Sahibi
Karanlık Ekran HTC one m7
Selam, MaxiCep kullanıcıları.

HTC one m7 telefonunun üzerine su dağıldı. içerisi kurumadan şarja takıldığı için şarj giriş yerleri filan yandı. Onları tamircide yaptırdım. Şimdi telefonda her şey yerinde, ama ekran simsiyah karanlık. Ekran sensorları çalışıyor, yani üzerine tıkladığında çalışıyor. Tamirci de dedi, ekranda sorun yok, sadece ekrana ışık veren bir parça yanmış. İnternetde aradım bulamadım. Anlayan arkadaşlardan rica edecem, hangi parçasını değişmeliyim, resmi varsa gönderin veya ismini biliyorsanız söyleyin, lütfen.

İyi günler MaxiCep

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kızılötesi Sensörmü acaba Dediği Nasıl Karanlık Telefonla Görüşünce EKran Kapanır Onun Gibimi

• Beğen
Tepkiler: Santero
Santero

Santero

Üye
    Konu Sahibi
Kızılötesi Sensörmü acaba Dediği Nasıl Karanlık Telefonla Görüşünce EKran Kapanır Onun Gibimi
Merhaba. İlginiz için teşekkür ederim. Sorun devam ediyor. ekranın ışığı tamamen yok. ekran siyah. tamirci ekranın ışığının yandığını söyledi. neye benzediyini veya o parçnın ismini bilsem bulurum belki internetten

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Merhaba. İlginiz için teşekkür ederim. Sorun devam ediyor. ekranın ışığı tamamen yok. ekran siyah. tamirci ekranın ışığının yandığını söyledi. neye benzediyini veya o parçnın ismini bilsem bulurum belki internetten
Ekran Çipi Filan Olmasın O Anakartta Benim Bildiğim Değişmeside Sıkıntı? Ha İllede Önemli Dersen Cihaz sahibinden.com a İlanları Devamlı Dolaş Hurda Düşebilir Oraya

Santero

Santero

Üye
    Konu Sahibi
Ekran Çipi Filan Olmasın O Anakartta Benim Bildiğim Değişmeside Sıkıntı? Ha İllede Önemli Dersen Cihaz sahibinden.com a İlanları Devamlı Dolaş Hurda Düşebilir Oraya
Peki ekrani komple degisirsem duzelir mi ?

Santero

Santero

Üye
    Konu Sahibi
Güncel...

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
dokunmatik ekran paneli komple değişmesi gerek soket arızası seninki soket bozuk

Üst Alt