Karakalem Resimlerim

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Hayır aga, olan bir şeyi çizmişsin ya, oyunları filan diyorum.Eyi ama helal olsun :D

Enes

Enes

Üye

Bu çok güzel eline sağlık

Invoke

Invoke

Üye

"İlluminati" diyen olmamış, garip :hmmm

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi

"İlluminati" diyen olmamış, garip :hmmm
çaktırma :trip:
Hayır aga, olan bir şeyi çizmişsin ya, oyunları filan diyorum.Eyi ama helal olsun :D
he aslında oyunda öyle bir bolum yok yani onu uydurdum. Kafamdan yaptım. Ama sanki oyunun bir bölümüymüş gibi çizdim

Bu çok güzel eline sağlık
herkes bunu beğendi benim arkadaşlarımda
ama çok uğraştırdı o siyah yerleri boşluksuz çizmem

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Kiss My Ears

Kiss My Ears

Üye
Demekki aramızda sadece telefondan anlayanlar yokmuş. Ellerine sağlık muhteşem resimler çizmişsin :D

• Beğen
Tepkiler: .caner.
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: .caner.
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Çizimlerin gerçekten güzel, yeteneklisin. Sana tavsiyem resim öğretmenine de göstermen ve hatalarını danışman. Çünkü perspektiflerde ve resmin belirli yerlerinde hatalar var.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Çizimlerin gerçekten güzel, yeteneklisin. Sana tavsiyem resim öğretmenine de göstermen ve hatalarını danışman. Çünkü perspektiflerde ve resmin belirli yerlerinde hatalar var.
kağıt yamuk halde çektiğim için o persfektif yerleri yamuk çıktı. okulda resim öğretmenine danışsamda ilgilenmezler. belki bir icat yapsam dünyada bir ilk bir şey yapsam gene ilgilenmezler. o yüzden boş ver. ama dediğim gibi kağıttan yamuk duruyor.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Tabi öyle resimler de olabilir de kağıt yamuk olmadığı halde hatalı olan yerler var. Hata var dedim diye yanlış anlama her insan hata yapar.
Sen yine de bir dene şansını belki ilgilenir de senden başka şeyler çizmeni ister, sergiye koyar falan... İlgilenmezse de ilgilenmesin gayet de güzel çiziyorsun ama bence bu resimleri ajandaya çizmek yerine büyük resim kağıtlarına çizmelisin. :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke
BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Tabi öyle resimler de olabilir de kağıt yamuk olmadığı halde hatalı olan yerler var. Hata var dedim diye yanlış anlama her insan hata yapar.
Sen yine de bir dene şansını belki ilgilenir de senden başka şeyler çizmeni ister, sergiye koyar falan... İlgilenmezse de ilgilenmesin gayet de güzel çiziyorsun ama bence bu resimleri ajandaya çizmek yerine büyük resim kağıtlarına çizmelisin. :)
doğru diyorsun. alsında gölgelendirme daha netti. yani o taşların bir tarafı aydınlık, bir tarafı karanlıktı. çizeli bir sene geçti ya sürtüne sürtüne parlak, ışık olan yerler kararmaya filan başladı. o yüzden birde o yanı kötü duruyor. ben soracağım resim yarışması filan

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
bir cizimci.olrak tek.kelime mukemmelsin diyorum

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Basarılı

~Crusher~

~Crusher~

Üye
Gerçekten çok güzel çizmişsin. Helal olsun. :alkis :thumbup:

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim arkadaşlar. Yeni çizimlerim de var, en kısa zamanda onlarıda atarım :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Oooo çok başarılı
Sen resim üzerine biseyler okuyo musun yoksa sadece hobi mi :D

Üst Alt