Kapıda ödeme yapabileceğim güvenilir alışveriş siteleri??

Sponsorlu Bağlantılar

15097

15097

Üye
    Konu Sahibi
Kapıda ödeme yapabileceğim güvenilir alışveriş siteleri??
Arkadaşlar elektronik cihaz almak için ucuz ve güvenilir bir kapıda ödeme sitesi arıyorum.Bildiğiniz siteleri söylerseniz çok iyi olur.Söyleyenlere şimdiden teşekkürler.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Arkadaşlar elektronik cihaz almak için ucuz ve güvenilir bir kapıda ödeme sitesi arıyorum.Bildiğiniz siteleri söylerseniz çok iyi olur.Söyleyenlere şimdiden teşekkürler.
ne alacaksın ki yani büyük küçük boyutlu ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
hmm.... ankarada birçok teknoloji market var zaten neden kapıdan ödeme ile almak istiyorsun ?

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hepsiburada.com dan şaşma

15097

15097

Üye
    Konu Sahibi
hmm.... ankarada birçok teknoloji market var zaten neden kapıdan ödeme ile almak istiyorsun ?

dışarı çıkmaya üşeniyorum ve daha ucuz olur diye ama suan ankara'da değilim zaten :s

- - - Eklendi - - -

hepsiburada.com dan şaşma

orası pahalı biraz :ehe o kadar para veremem bir ipod için.cumartesi günü teknosada 450 :tl: ye inmişti ipod touch ama o gün sbs vardı alamadım kacırdım ve kampanya bir günlükmüş :(

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
470 lira yazıyor.

koş git al :D

15097

15097

Üye
    Konu Sahibi
470 lira yazıyor.

koş git al :D

acaba hangi renk ya? :)

- - - Eklendi - - -

sanırım beyaz ios 5 işletim sistemi dediğine göre

- - - Eklendi - - -

çok soru soruyorum ama electroworld'de türkiye'de ki tüm şehirlere getiriyorlar mı? Suan bi is icin trabzondayım.onlarada mail attım ama...birde bunu nasıl satın alıcaz.sitede satın alma için bir buton falan bulamadım :D ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

acaba hangi renk ya? :)

- - - Eklendi - - -

sanırım beyaz ios 5 işletim sistemi dediğine göre

- - - Eklendi - - -

çok soru soruyorum ama electroworld'de türkiye'de ki tüm şehirlere getiriyorlar mı? Suan bi is icin trabzondayım.onlarada mail attım ama...birde bunu nasıl satın alıcaz.sitede satın alma için bir buton falan bulamadım :D ?
online olarak satmıyor...
şubesine gidip alman gerekiyor :)

15097

15097

Üye
    Konu Sahibi

online olarak satmıyor...
şubesine gidip alman gerekiyor :)

o halde çok zor ankara'ya dönmeme daha cooook var :( en iyisi baska siteler aramaya devam edeyim ben :(

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar başka kapıda ödeme sitesi bilen yok mu? ipod touch 4.nesil beyaz 8gb almayı düşünüyorum.

Hex4d0r

Hex4d0r

Üye
teknofiyat.com'dan baktım en uygun Electroworld'de. Tabi teknofiyatın içinde barındırmadığı başka online alışveriş siteleride var..

badmus

badmus

Üye
Arkadasim simdi kapida odeme kabul eden site yok. Kendi cikarlari icin boyle yapiyorlar.
Mesela sen bu urunu istedin ve siparis ettin. Sonra kargon yoldayken caydin. Kargo kapiya geldiginde almak istemiyorum dersen aldigin site sikintiya girer. O yuzden cogu site kapida odeme secenegini kapatti. Kredi Kartiyla alisveris de oldukca guvenli. Sahsen herzaman alisveris yaparim.

15097

15097

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasim simdi kapida odeme kabul eden site yok. Kendi cikarlari icin boyle yapiyorlar.
Mesela sen bu urunu istedin ve siparis ettin. Sonra kargon yoldayken caydin. Kargo kapiya geldiginde almak istemiyorum dersen aldigin site sikintiya girer. O yuzden cogu site kapida odeme secenegini kapatti. Kredi Kartiyla alisveris de oldukca guvenli. Sahsen herzaman alisveris yaparim.

kredi kartım yok ve babamında ek kart gibi bir düşüncesi yok :off:

- - - Eklendi - - -

teknofiyat.com'dan baktım en uygun Electroworld'de. Tabi teknofiyatın içinde barındırmadığı başka online alışveriş siteleride var..

teşekkürler evet en ucuz electroworld'de ama onunda kapıda ödeme secenegi yok.

badmus

badmus

Üye
bende kapida odeme dusunuyodum. ama gittigidiyor , hepsiburada gibi siteler anlattigim olaylar yuzunden kapida odeme secenegini kaldirdilar. :oke:

- - - Eklendi - - -

kredi kartım yok ve babamında ek kart gibi bir düşüncesi yok :off:

- - - Eklendi - - -

teşekkürler evet en ucuz electroworld'de ama onunda kapıda ödeme secenegi yok.

Sana bi tavsiye. yakinlarda tanidigin biri varsa kredi kartida varsa parayi sen ona ver o kartiyla cektirsin.

15097

15097

Üye
    Konu Sahibi
bende kapida odeme dusunuyodum. ama gittigidiyor , hepsiburada gibi siteler anlattigim olaylar yuzunden kapida odeme secenegini kaldirdilar. :oke:

- - - Eklendi - - -

Sana bi tavsiye. yakinlarda tanidigin biri varsa kredi kartida varsa parayi sen ona ver o kartiyla cektirsin.

tanıdıgım birileri tabiki var babam mesela :) ama kredi kartıyla almamı istemiyor babam.ya kapıda odemeyle yada magazadan.magazadan pahalı oldugu ıcın almıyorum :ehe

Üst Alt