Kanka MSN - Yeni - Son Version

Sponsorlu Bağlantılar

mucak

Üye
ya kanka msn acılmıyor bben de baya bekliyor ama yok acılmıyor e63 kullanıyorum lutfen yarımcı olun ne yapmam lazım baska varmı msn e63 e gore tşkler

xxxfenawscixxx

Üye
w 910i açarmı ????

adolate

Üye
Nokia E63 kullanıcısıyım. Bu programı kullanıyorum mesenger olarak. Hiç sorunsuz çalışıyor herkeze öneririm.

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

omayras

Üye
cookk tesekkurler...emegıne saglık

jajjaa

Üye
arkadaşlar rica etsem açarken
msn de diyoki mobil tv vs. vs turkcell internet turkceel wap falan hangisini seçecez

hotbord_34

Üye
Turkcel internetı seçıyorsun ok

Karakartal5307

Üye
Teşekkürler.

sındırgılı

Üye
nasıl yuklıyecegım pekı ben nokıa e 63 msn programını

ersoymurat

Üye
süper kardeş eline sağlık harika olmuş artık görüntlüsünü bekliyoruz

selinpc

Üye
n71 de denendi sorunsuz çalışıyor ama keşke ileti yazarken durum sayfasında yazsa not defteri gibi konuma yazıp tamam diyorsun yazı o şekil karşıya gidiyor ama yinde kullanışlı eline sağlık.

ayenice

ayenice

Üye
Kanka msn'in sitesi kapanmış sanırım host problemi yaşıyorlar birsüredir bağlanmamasının sebebi bu olmalı çünkü aylardır kullanıyordum bu programı

yigitefe67

yigitefe67

Üye
emeğine sağlık

Candy_Boy

Candy_Boy

Üye
Teşekkürler

[DeathstorM]

[DeathstorM]

Üye
Eline Sağlık

gσѕѕιρ gιяℓ

gσѕѕιρ gιяℓ

Üye
Emeğine Sağlık...

-FatH-

Üye
e63 kullanıyorm ama hiç bir msn programını kullanamıyorm, :S sadece fring ebuddy gibi internet sitelerinden girebiliyorm yardımcı oln lütfen :(

burock907

Üye
e63 kullanıyorm ama hiç bir msn programını kullanamıyorm, :S sadece fring ebuddy gibi internet sitelerinden girebiliyorm yardımcı oln lütfen :(

kardeş aynı sorunu yaşıyorum neredeyse hepsini yükledim ama hiçbirinde oturum açamıyorum e63 kullanıyorum ben de ne yapıcaz biri duysun sesimizi

mertates76

Üye
tsk

müco94

Üye
kaç kontör gidiyo girince ? haber verirseniz sevinirim

Üst Alt