Kanal D Şans Kapıda Takas Programı

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
çok büyük risk var

MrTech

MrTech

Üye
Fazla para insani insanliktan cikarir.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve jejep
jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi

şikayet ettim

u_cosar

u_cosar

Üye
bence böyle programlar insanları kumara teşvik ediyor sakıncalı böyle programları izleyen bir aileinin çocuğunun ileriki dönemlerdeki halleri sıkıntılı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: jejep
fk555897

fk555897

Üye
Bence böyle bir programın yasaklanması gerekiyor resmen kumar oynatıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: jejep

Samet.25

Herkes kumar demis ama programin sonunda ailenin kaybettigi esyalari cok fakir insanlara veriyolar gormediniz heralde

Akıncı

Akıncı

Üye
Herkes kumar demis ama programin sonunda ailenin kaybettigi esyalari cok fakir insanlara veriyolar gormediniz heralde

onu görnesine gördüm ama sen eşyalarına iddaa ya girmiş olarak sayılırsın :)

Uhops

Uhops

Üye
İnsanın ne kadar açgözlü olduğunu kanıtlayan bir program adam para için neler yapıyor programda.

Samet.25

onu görnesine gördüm ama sen eşyalarına iddaa ya girmiş olarak sayılırsın :)

Ama kumar olmaz bu sekilde zenginden alip fakire vermek diyebiliriz insanlara silah dayamiyolar esyani ver diye birazda insanlarin nefsi ile alakali bi durum

Akıncı

Akıncı

Üye
Nefsi tuttuğu zaman oynamaz zaten

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bu tür konular kişisel tercihlerlerdir.Kumar iyi bişeymi ? tabikide değil.Tv kültürü kitap okuma alışkanlığını tiyatro sinema gibi bir milletin hayat damarlarından olduğunu belirten Ulu önderimiz M.Kemal ATATÜRK. yıllar önce görmüş sanırım bu manzarayı.Mutlaka okuma alışkanlığımızı kaybetmeyelim.Zaten kutsal kitabımız'dada Rabbimizin ilk emri nedir "Oku" Saygılarımla.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Türe
jejep

jejep

Üye
    Konu Sahibi

İnsanlar hep ister istemen birini bulamazsın nefsi kontrol etmek zor öyle teklifler falan sen kendi eşyanı kaybediyorsun geri gelmiyor senden alıp başkasına versen ne yazar

Türe

Türe

Üye
Kendi rızasıyla , kazandıklarını satıyorlar. Saçmalık programdan çok onları eve alanlarda.

yaren_dede

yaren_dede

Üye

kumarda kazanılan bir mal ve Bu sebeple üzülen insanlar var ortada... Sonrada gidip fakir birine veriyorsun Bu malı yani o eşyadan ne kadar hayır gelirki?

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Son zamanlarda bu televizyon programlarının iyice suyu çıktı.

• Beğen
Tepkiler: Samet.25

Samet.25

kumarda kazanılan bir mal ve Bu sebeple üzülen insanlar var ortada... Sonrada gidip fakir birine veriyorsun Bu malı yani o eşyadan ne kadar hayır gelirki?

Arkadasim fakir insan oynamiyo oyunu ona veriyolar fakirle zengin oynasa fakir kazansa tamam hayir gelmez ama zengin kaybedip o esya baska birine gidiyosa bu kumar sayilmaz senin dedigine bakilirsa sokakta o kadar dilenen insan var cogu insan para veriyo bu para helal mi degilmi dilenci bilemez onu alir koyar cebine gerisi veren adama kalmis.

Ayrica ben bu tarz sacma sapan programlari ve dizileri bende tasvib etmiyorum ve nefret ediyorum nereyi acsak dizi program beyin yikama

yaren_dede

yaren_dede

Üye

Arkadasim fakir insan oynamiyo oyunu ona veriyolar fakirle zengin oynasa fakir kazansa tamam hayir gelmez ama zengin kaybedip o esya baska birine gidiyosa bu kumar sayilmaz senin dedigine bakilirsa sokakta o kadar dilenen insan var cogu insan para veriyo bu para helal mi degilmi dilenci bilemez onu alir koyar cebine gerisi veren adama kalmis.

Ayrica ben bu tarz sacma sapan programlari ve dizileri bende tasvib etmiyorum ve nefret ediyorum nereyi acsak dizi program beyin yikama

o programda oyun kumar oynayanlar sence zenginmi? kadın 15000 tl lik arabasını kumarda kaybedecek diye kocasıyla nasıl tartıştı görmedin galiba :) neyse konu fakir ve dilenci edebiyatına giriyor o yüzden ben kaçar :)

Samet.25

o programda oyun kumar oynayanlar sence zenginmi? kadın 15000 tl lik arabasını kumarda kaybedecek diye kocasıyla nasıl tartıştı görmedin galiba :) neyse konu fakir ve dilenci edebiyatına giriyor o yüzden ben kaçar :)

Zengin derken durumlari iyi demek istedim bence yarisanlarda ajanstan

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

Zengin derken durumlari iyi demek istedim bence yarisanlarda ajanstan
Gerçekten evli olduklarını bende düşünmüyorum sana katılıyorum ajans oyuncuları olma ihtimali yüksek bu tür programlarda

• Beğen
Tepkiler: 35 TC 1923
Baskentliia

Baskentliia

Üye
biliyorlar bilmediklerinde eşyayı alıyorlar

Üst Alt