kanal D canlı yayın

Sponsorlu Bağlantılar

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
kanal D canlı yayın
resim dosyadadır..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22, sedat988, yalnızkalp31 ve 6 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
teşekkürler oviyede eklendi bu uygulama keşke her kanalın böyle özel bir canlı yayın programı olsa şu an için cnn ve kanald den başka varmı?

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
ben teşekkür ederim başka canlı yayın bulursam paylaşırım bu arada konumuzun açılmasında nadir arkadaşımızın emeği için teşekkür ederim

venusutarit

venusutarit

Üye
Teşekkürler harikaymış

barann79

Üye
Güzel uygulama. widget şeklinde ama ana ekrana eklenemiyor neden acaba

dücane

dücane

Üye
teşekkürler oviyede eklendi bu uygulama keşke her kanalın böyle özel bir canlı yayın programı olsa şu an için cnn ve kanald den başka varmı?

kardseim cnn derken cnn turk mü yoksa yabanci mi, bir zahmet de buraya ekleyebilirmisin ?

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
cnntürk
ovide webtv bölümünde var indirebilirsiniz
Fakat şöyle saçma bi durum var yüklediğinizde uygulamalar bölümünden simgesine tıklayıp açarsanız ne canlı yayın ne videoları izleyemiyorsunuz.
Yapmanız gereken cnntürk'ü widget yapın sonra widgetten açın o zaman çalışıyor

dücane

dücane

Üye
kardes simdi baktim ama birsey bulamadim, ne yazipta ariyacagim, cnn turk yazdim birsey cikmadi...

--------------- Ekleme ---------------

tamam kardes, halledildi,burada yok cünkü ben yurtdisinda kaliyorum...aradiginiz sey sizin ülkenizde desteklenmiyor diye cikti... :-(

--------------- Ekleme ---------------

yani istedigim su, aranizdan birisi acaba siteye yükliyebilirmi, benim ulasma imkanim yok uygulamaya...

birsey daha soracaktim, kanal d canli yayin oluyor telefonumda, arkadasimin iphone´u var, onda star tv ve atv de var, nokia icin de varmi acaba bu kanallar...

repredon

Üye
cnntürk
ovide webtv bölümünde var indirebilirsiniz
Fakat şöyle saçma bi durum var yüklediğinizde uygulamalar bölümünden simgesine tıklayıp açarsanız ne canlı yayın ne videoları izleyemiyorsunuz.
Yapmanız gereken cnntürk'ü widget yapın sonra widgetten açın o zaman çalışıyor

selam kardes cnn.türkü ekleseneizde bizlerde izlesek ben almanyadan baglaniyorumda bulamadim..
yardimci olursan sevinirim....

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
cnn türk de paylaştım arkadaşlar umarım buda işinize yarar

novi_pazar

Üye
Arkadaşlar niye açılmıyor

V/RS

V/RS

Üye
ben yükledim ama canlı yayın açmaya çalıştığımda çok yakında diyor ve açılmıyor sorun telefondamı yoksa gerçekten daha hizmete girmedimi

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar malesef 5800 desteklemıo canlı yayını. nerden biliosun dersen ben nokıa manyağıyım ve her modeli var elimde 5800 1,5 yıldr bende ama şu bi gerçek x6 daha sonrada N8 bu cihazlardan sonra yüzüne bile bakmıom 5800 ın

iboca

Üye
SLM KARDEŞ BEN 5800 A KURDUM AMA GİRİYOM CANLI FALAN TIKLIYOM ÇOK YAKINDA DİYO AÇILMIYO YARDIMCI OLYRSAN SEVİNİRİM MSN ADRESİM BURDA [email protected]

----------Eklendi @ 13:36:26 ---------- Yazıldı @ 13:32:24 ----------

ya kardeş ben kanal deyi indirdim ama açtımda çok yakında diyor nabmam lazım widgeti bilmiyom ev ekren temasından kısayolara atım kanal d yi yinede çok yakında siyo acil yardım edin ya

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım malesef sadec symbıan3 yani n8,cy,ve 6 mıydı neydi bu cihazlar desteklıo canlı yayınları gerisi malesef

blas

Üye
teşekkürler

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sizden ricam bana ıphone denen zırva ile n8 kıyaslaması yaparak soru sormayın bu tarzda sorularınıza yardımcı olmayacağım

maremar

Üye
cok güzel

emreipekci

emreipekci

Üye
güzel uygulama imiş tebrik ederim

Üst Alt