kampuslulerde 2 saat bedava 5 ekimde değişiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
osnakli

osnakli

Üye
    Konu Sahibi
kampuslulerde 2 saat bedava 5 ekimde değişiyor.
kampusten harika haber!5 ekim sabahından sonra alınan 2 saat bedava paketleri her yöne olacak.
kaynak: mesaj attıktan sonra gösterilen kontör bilgisinden sonra ki reklamda yazıyor....

• Beğen
Tepkiler: nihatgunes ve piri.reis

ArslanArif

ArslanArif

Üye
Iyi olmuş böyle

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
hemde çok iyi olmuş ya

cool_eagle

Üye
acaba 100 kontöremi 150 ye mi veriyorlar...

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
150 kontore verirler.2 saat bedava ona geliyor

imece iletişim

imece iletişim

Üye
eh artık üvey evlat muamelsinden artık kurtulalım artık ........ güzel olmuş 150 yüklerim 2 saat her yöne cok güzel :)

s.volkan

s.volkan

Üye
Peki önce bu 2 saat mi bitecek..

Ayrıca diğer yönler dk sı 1 kontör olacakmış

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Hadi hayırlısı

osnakli

osnakli

Üye
    Konu Sahibi
nerden duydun yani suanda 4 kontor (diger yonlere) 1 kontore olursa COOOK ii olur
kampusde diğer yönler sadece 3 kontördür.bu yıllardır böyle ( en azından 4 yıllık kampuslu olarak böyleydi) ayrıca turkcell tum tarifelerde kontör atış periyodlarını tum yönlerde dakika da 3.68 kontöre düşürmüştür...

<~STaT!c-X~>

Üye
Süper bir haber bu saol.

asigsasi

asigsasi

Üye
inşallah doğrudur bu haber süper olur çünkü sitede görmedim :oke:

darülmendep

darülmendep

Üye
Gayet güzel oldu ama kampusluye çeşitli kampanyalarda haklar verilmiyor bu durum çok kötü!

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
kampuslu uvey evlat muamelesi görüyor sürekli.Bu kampaya biraz olsun katırlanmamıza sebeb oldu

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
· Üstelik 150 ve üstü yüklendiğinde diğer operatörleri arama ücreti dakikası 3 kontörden dakikası 1 kontöre düştü!

ben bu türkcelli anlamıyorum artık kampus harici turkcellilere dakikası 3 kontör farklı operatörlere 1 kontör

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Bugün yaptım 2 saat bedava heryöne oldu

elive

elive

Emekli Yönetici
ben kampusdeydim super tarıfeye geçtim.. bence kampus için çok iyi olmuş ama bu turkcell içi halen dakikasi 3 kontör çok yüksek.. bende 7 ekimii bekliyorum bakalım süper tarifede ne olacak.. butun cepler 10 dk 2 kontör olacak diyorlar

asigsasi

asigsasi

Üye
Bir ay doldu dün bedava yazıp 2733 gönderdim ve her yöne 120 dakika geldi buda yeni sorgulama no su *123*58# turkcelli tebrik ederim

semihyz

Üye
bende de oldu çok teşekkür ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt