Kampuscell yenilendi...(ışte yeni hali) 3 haziran

Sponsorlu Bağlantılar

m_kirmizi

Üye
    Konu Sahibi
Kampuscell yenilendi...(ışte yeni hali) 3 haziran
ARKADAŞLAR CANLAR ÖĞRENCİLER KISACA TURKCELL KONTÜRLÜ HAT KULLANANLAR 10DK KASI 1 KONTÜRE KONUŞTURUYORLARKEN ŞİMDİ 15DKSİ 2 KONTÜR OLDU ÖGRENCİNİN İMKANI VARMI DİYORUM SİZLERE GELİN DESTEK OLALIM BIRBIRILERIMIZE MAİL ATALIM TURKCELL 10DK 1 KONTÜRE KONUŞMAYA GERİ İSTEYELİM BENİM GİBİ DÜŞÜNÜYORSANIZ AYAKLANMALIYIZ
İŞTE MESAJ SÜ TURKCELL DEN GELEN:

BizBize Kampüs tarifesinde 3 Haziran 2009 itibariyle yapılacak değişiklikler aşağıdaki gibidir;
Ø 100 ve üzeri kontör yüklendiğinde
· BizBize Kampüs’lülerle konuşma ücreti 15 dakikası 2 kontör olacaktır.
· 31 gün boyunca BizBize Kampüs’lülerle ilk 1200 dakika boyunca 15 dakikası 2 kontöre konuşacaklardır.
1200 dakikadan sonraki grup içi görüşmelerin dakikası 1 kontördür.
Ø 100 ve üzeri kontör yüklenmediğinde BizBize Kampüs’lülerle konuşma ücreti dakikası 2 kontör olacaktır.
Ø 150 ve üstü kontör yüklemelerde; tüm GSM harcamaları için kullanılabilecek ya da Turkcell’lilerle 2 saat bedava konuşabilecek tam 50 kontör hediye edilecektir.
Konu ile ilgili Sık Sorulan Sorular aşağıda yer almaktadır.

BİZBİZE KAMPUS DEĞİŞİKLİKLERİ
Yenilenen BizBize Kampus tarifesinde değişiklik yapılan yerler tabloda kırmızı ile işaretlenmiştir.
KAMPUS ÜCRETLENDİRME
YENİ BIZBIZE KAMPUS TARİFESİ
HAZIRKART
100 kontör yüklenmediğinde
100 ve üstü kontör yüklendiğinde
150 ve üstü kontör yüklendiğinde
Kampus tarifeiçi ilk 1200 dakika
2 kontör
15 dk.sı 2 kontör
15 dk.sı 2 kontör
Kampus tarifeiçi ilk 1200 dakikadan sonra
2 kontör
1 kontör
1 kontör
Turkcell tarife dışı Arama
3 kontör
3 kontör
3 kontör
Sabit Hatları Arama (PSTN)
3 kontör
3 kontör
3 kontör
Diğer Operatör Arama (OMO)
3 kontör
3 kontör
3 kontör
SMS tarifedışı ve diğer yönlere
2 kontör
1 kontör
1 kontör
SMS tarifeiçi
1 kontör
1 kontör
1 kontör
Hediye Kontör Kampanyası
-
-
Müşterinin ana hesabına yüklenecek istenildiği gibi kullanılabilecek 50 kontör hediye (31 günde 1 ilk yüklemesine)
Konuşma Paketi Kampanyası

50 kontöre aylık Turkcell’lilerle 2 saat bedava paketi (Ayda 1 kere alınabilir.)

SIKÇA SORULAN SORULAR:
1. BizBize Kampus tarifesinde yapılan değişiklikler nelerdir?
BizBize Kampus tarifesinde 100 ve üzeri kontör yüklendiğinde 10 dakikası 1 kontör olan tarifeiçi konuşma ücreti 15 dakikası 2 kontör olarak değişmiştir. 100 ve üzerinde kontör yükleyen müşteriler 31 gün boyunca aynı tarifedekilerle ilk 1200 dakika boyunca 15 dakikası 2 kontöre konuşacaklardır. 1200 dakikadan sonraki tarife içi görüşmelerin dakikası 1 kontördür.

100 ve üzeri kontör yüklenmediğinde dakikası 1 kontör olan tarife içi konuşma ücreti dakikası 2 kontör olarak değişmiştir.

150 ve üstü yüklemelerde kazanılan 2 saat Turkcelllilerle bedava yerine artık özgürce istenildiği şekilde kullanılabilecek tam 50 kontör hediye edilecektir.

Kampuslüler isterlerse bu 50 kontörü yeni çıkan 2 saat bedava konuşma paketini almak için kullanabilecekleri gibi isterlerse diğer GSM harcamaları için de kullanabileceklerdir.

2. Tarife dışı Turkcell numaraları ile diğer operatör ve sabit hat arama ücretlerinde bir değişiklik oldu mu?
Hayır. Tarife dışı Turkcelllilerle, diğer operatörlerdeki numaralar ve sabit hatlarla konuşmanın dakikası 3 kontördür.
3. SMS ücretlerinde bir değişiklik oldu mu?
Hayır.
4. Kimler yararlanabilir?
BizBize Kampus tarifesindeki tüm HazırKartlılar
5. Nasıl yararlanabilir?
2 saat bedava paketini almak için 150 kontör ve üzerinde yükledikten sonraki 30 gün içinde BEDAVA yazıp 2733e göndererek SMS ile başvurmak gerekir. Tarifenin diğer teklifleri için başvuru yapmaya gerek yoktur.
6. Yeni teklifler hangi tarihten itibaren geçerlidir?
3 Haziran 2009 tarihinden itibaren geçerlidir.
7. 3 Hazirandan önce 100 ve üstünde kontör yüklemiş olan müşteriler eski tekliflerden mi faydalanacaklar?
Evet. 3 Hazirandan önce yapılan yüklemelerde 31 günlük süre bitene kadar 10 dakikası 1 kontöre konuşulur. Örneğin 1 Haziranda 100 kontör yüklemiş, ardından 16 Haziranda tekrar 100 kontör yüklemiş bir müşterimiz 31 Hazirana kadar 10 dakikası 1 kontöre; 1-15 Temmuz arasında ise 15 dakikası 2 kontöre konuşur.
8. Kampanyadan kazanılan hediye kontörlerden ne kadar kaldığını nasıl sorgularım?
Kampuste 100 ve üzeri kontör yükledikten sonra tarifeiçi 15 dakikası 2 kontöre konuşabileceğiniz kaç dakikanız kaldığını *456*5# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.
2 saat bedava paketi aldıysanız *123*62# tuşlayarak pakette kalan dakikanızı öğrenebilirsiniz.
9. 15 dakikası 2 kontör her ay kaç dakika konuşabilirim?
Aynı takvim ayı içinde 1200 dakika konuşabilirsiniz. 1200 dakikadan sonraki tarifeiçi görüşmeleriniz dakikası 1 kontörden ücretlenir.
10. Ay içinde 1200 dakikayı doldurdum. Bir sonraki aya girdiğimizde yeniden 15 dakikası 2 kontöre konuşmaya devam edebilir miyim?
Evet. Örneğin 5 Haziranda 100 kontör yükleyerek 15 dakikası 2 kontöre konuşmaya başladınız. 25 Haziranda 1200 dakikaya ulaşmanız halinde 25-30 Haziran arasında tarifeiçi dakikası 1 kontöre konuşursunuz. 1 Temmuzda yeni bir takvim ayına girildiği için 1200 dakikanız yeniden başlar ve 1-5 Temmuz arasında 15 dakikası 2 kontörden konuşmaya devam ederseniz. 5 Temmuzdan sonra 31 günlük indirim süreniz dolduğundan 15 dakikası 2 kontöre konuşmaya devam etmek için yeniden 100 ve üzerinde kontör yüklemeniz gerekir.
11. Her 150 ve üstü kontör yüklememde 50 kontör hediye kazanabilir miyim?
Hayır, her 31 günde 1 ilk 150 ve üstü kontör yüklemenize hediye 50 kontör kazanırsınız.
12. 150 ve üstü yükleyip kazandığım 50 kontörün son süresi nedir?
Kampanyadan kazanılan 50 kontörün son süresi yoktur.
13. 150 ve üstü yükleyip kazandığım 50 kontörü istediğim şekilde kullanabilir miyim?
Evet.
14. Hediye 50 kontörü transfer edebilir miyim?
Evet.
15. Numara değişikliği, devir, tarife değişikliğinde hediye kontörlerimi kullanmaya edebilir miyim?
Evet.
16. 2 saat bedava paketini tüm BizBize Kampuslüler alabilir mi?
150 üstü kontör yükleyen tüm BizBize Kampuslüler yüklemelerinden sonraki 30 gün içinde sms ile başvurarak alabilirler.
17. 2 saat bedava paketi kampanyasından kaç kez yararlanabilirim?
2 saat bedava paketi aynı takvim ayı içinde 1 kere alınabilir.
18. Ücretlendirme periyodu nedir?
15 dakikası 2 kontöre tarife içi indirimli konuşmada ilk kontör 1. saniyede, ikinci kontör 31. saniyede alınır. Aynı çağrı içindeki ilk 15 dakikadan sonraki her 15 dakikanın başında 2 kontör alınır. İndirimsiz tarife içi konuşmanın ücretlendirme periodu 30 saniye, Turkcell şebekeiçi konuşmaların ücretlendirme periodu 20 saniye, diğer operatörler ve sabit hatlarla konuşmanın ücretlendirme periodu 30 saniyedir.
19. Kampuse özel Otomatik Kontör Yüklemesi kampanyası kapsamında önceden 100 kontör talimatı vererek 2 saat bedava kazanan müşteriler 2 saat bedava kazanmaya devam edecekler mi?
Evet.
20. Kampuse özel Otomatik Kontör Yüklemesi kampanyası kapsamında önceden 100 kontör talimatı vererek 2 saat bedava kazanan müşteriler ayrıca 150 kontör yüklerlerse 50 kontör hediye kazanacaklar mı?
Hayır.
21. Müşteriye hangi durumda hangi mesaj gidecek?
100 üstü yükleyerek tarifeiçi indirimli konuşma süresi başladığında gönderilecek sms: Kampuslu tebrikler! 31 gun boyunca BizBizeKampuslulerle indirimli konuşmaya başlayabilirsin. Yurticinde her yone 1 SMS 1 Kontor!
150 üstü yükleyerek 50 kontör kazandığında gönderilecek sms: Kampuslu tebrikler, 150 ve uzeri kontor yukledin! Her 31 gunde bir ILK 150 ve uzeri yuklemene istedigin gibi kullanabileceğin tam 50 kontor BEDAVA!"
50 kontör hediye edildiğinde 2 saat bedava paketi almaları için hatırlatma sms metni: Kampuslü,50 kontöre Turkcelllilerle 30 gün boyunca konuşabilecegin 2 saat bedava paketini almak için BEDAVA yaz, 2733e gönder. Aynı ay içinde 1 kere alınabilir.
50 kontör kazanmak için 31 günlük süre bittiğinde gönderilecek sms: Kampuslu! Hemen 150 ve üzeri kontor yükle, ana hesabına yüklenecek istediğin gibi kullanabilecegin 50 kontor kazan!
31 günlük tarifeiçi indirimli konuşma süresi bittiğinde gönderilecek sms: Indirimin bugun bitti. Hemen KNTR yukle hem tum Kampuslulerle indirimli konus, hem de yurticinde her yone 1 SMS 1 KNTR olarak mesajlas!
1000 dakikaya ulaşıldığında gonderilecek EoC ussd mesajı: XXX tarihine kadar 15 dakikası 2 kontore konusabileceğiniz YYY dakikanız daha var. BizBize Kampuslülerle aynı ay içinde 1200 dakikaya kadar 15 dakikası 2; 1200 dakikadan sonra dakikası 1 kontör!
2 saat bedava paketinden konusulunca EoC ussd mesajı: 2 saat bedava paketinde X tarihine kadar geçerli Y dakikan var. Tekrar paket almak istersen XXX tarihinden sonra başvurabilirsin.
22. Turkcell neden böyle bir değişiklik yaptı?
150 ve üstü yükleyen müşterilerimize 2 saat bedava hediye etmek yerine özgürce ve istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz 50 kontör hediye ediyoruz. Bu hediye 50 kontörle isterseniz yine 2 saat bedava paketini alabilir isterseniz diğer tüm GSM harcamalarınız için kullanabilirsiniz.

Turkcell BizBize Kampus tarifesindeki müşterilerinin uzun konuşma ihtiyaçlarına yönelik olarak ücretlendirmesini 10 dakikadan 15 dakikaya çıkarmış, piyasa koşulları gereği ücretlendirmesi 1 kontörden 2 kontöre yükseltmiştir
BİLGİNİZE .....................
UMARIM BIRLIK OLURUZDA İSTEDİGİMİZ KADAR ÖZGÜRCE AİLEMİZLE VEYA EŞİMİZ DOSTUMUZLAN KONUSURUZ BEN SİZ ÖGRENCİLERLEN PAYLAŞIYORUM BUNU UMARIM DESTEKLERINIZI VERIRSINIZ TÜRKIYE GENELI OLARAK TEŞ.....:(
saygılar

• Beğen
Tepkiler: silop_kms, CryDaqqeR ve Mr-Trojan

arslansem

arslansem

Üye
Ben kırmızı yerleri göremiyorum.:)Üstelik yazı da çok uzun arkadaşım bi özetler misin ya?:pro:

m_kirmizi

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım okusan anlarsın kanımızı emiyorlar

.:ConsTanTinE:.

Üye
Evet Kardsm yaa.. Sımdı berbaT olmss ya.. >:(

ysr86

ysr86

Üye
benim en son yüklediğim kontörün üstünden daha 15 gün geçdi yani 15 gün daha 10 dk 1 kontöre konuşmam gerekiyor gelen mesaja göre ama dün 20 dk konuştum ve 4 kontör düştü. bu sabahta 10 dk konuştum 1 kontör düştü bu nasıl iştir anlamadım zaten yarın 1 faturalı ve 2 kontörlü hatlımla avea ya geçiyorum kendilerinede söyledim. 1 tane turkcell kalacak onuda kullanmayı düşünmüyorum. Turkcell e hayırlı uğurlu olsun

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Kampus yenilendi ama benden yine 10 dk da 1 kontör gidiyor

sweety_boy_43

Üye
Yendn kntr yükldkten snra kampanyanın şuanki halndn yararlanmaya bşlarsnz.sanırm siz kampuscel dğşmedn 1-2 hafta öncesnd kntr yükldnz

LasT EraseR

LasT EraseR

Üye
Kampuscell Bir Ayrıcalık Gibi Görünsede Sağ Gösterip Sol Vuran Boksörler Gibi...Dikkat Etmenizi Tavsiye Ederim Arkadaşlar.

eQooo

eQooo

Üye
bana iyice mantıksız gelmeye başladı 15 dk 2 kontür diyor ama sınır koyuyor sadece kafa karıştırıp adam soyuyolar...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
En güzeli yapıldı.

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Konu İçin Teşekkürler!

memo_61

Üye
arkadaşlar ben fırsat yazıp 6666 ya gönderdim şimdi turkcell ve diğer hatlar 5 dk si 2 kontör diyor peki ben turkcellilerle 15 dk si 2 kontöre konuşamıycakmıyım??

silop_kms

silop_kms

Üye
bilgiler için tesekkürler sağol....

nezirr

Üye
turkcell hakizlik yapıyor baska hata gececem valla

--------------- Ekleme ---------------

:boxturkcell hakizlik yapıyor baska hata gececem valla:box:box

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Ee her kampanya da sonsuza kadar sürmez herhalde... :)

jassminnin

Üye
Arkadaşlar bir şey sorucam ben 2 saat bedava konuşmayı aldım ama şimdi kampuslülerle konuşunca bu bedava dakikalarımdan düşüyor. Hani 15 dakikası 2 kontördü kampüsten kampüse ? Anlayamadım ben, bilgisi olan biri açıklarsa sevinirim..

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Arkadaşlar bir şey sorucam ben 2 saat bedava konuşmayı aldım ama şimdi kampuslülerle konuşunca bu bedava dakikalarımdan düşüyor. Hani 15 dakikası 2 kontördü kampüsten kampüse ? Anlayamadım ben, bilgisi olan biri açıklarsa sevinirim..

ne yazıkki öyle bedavan bittiği zaman 15 dk 2 kontöre konuşabilirsin zaten aradığın kişiler kampüslüyse boşuna bedava almana gerek yok

arkadaşlar ben fırsat yazıp 6666 ya gönderdim şimdi turkcell ve diğer hatlar 5 dk si 2 kontör diyor peki ben turkcellilerle 15 dk si 2 kontöre konuşamıycakmıyım??

evet kampüslülerle yine 15 dk 2 kntre konuşabilirsin

jassminnin

Üye
ne yazıkki öyle bedavan bittiği zaman 15 dk 2 kontöre konuşabilirsin zaten aradığın kişiler kampüslüyse boşuna bedava almana gerek yok

evet kampüslülerle yine 15 dk 2 kntre konuşabilirsin

Ya o zaman çok kötü ya gayet anlamsız bir kampanya olmuş, hatta kampanya bile denemez.. Öf nedir bu turkcellden çektiğim :D

Bu arada o fırsat olayı bende olmuyor artık. Kampuslüler bu tarifeden yararlanamaz diyor, sanırım 2 saat bedava her yöne olduğu için.. siz nasıl yaptınız ki :S

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Ya o zaman çok kötü ya gayet anlamsız bir kampanya olmuş, hatta kampanya bile denemez.. Öf nedir bu turkcellden çektiğim :D

Bu arada o fırsat olayı bende olmuyor artık. Kampuslüler bu tarifeden yararlanamaz diyor, sanırım 2 saat bedava her yöne olduğu için.. siz nasıl yaptınız ki :S

evet artık olmuyor o arkadaşın mesaj tarihine bakarsanız haziran ayında yazılmış o mesaj

jassminnin

Üye
Hmm tamam, kusura bakmayın o mesajın tarihini görmemiştim=))