kamera sesini kapatmak için program arayan arkadaşlar için

Sponsorlu Bağlantılar

musty24

Üye
    Konu Sahibi
kamera sesini kapatmak için program arayan arkadaşlar için
tercihlerden uyarı sesini kapattığınız zaman kamera sesi de kapanmış olacaktır

najanaja

najanaja

Üye
gerçekten bi çok yerde böle prolar arandığını okuyorum fkat teli sessize alınca zaten ses çıkmıyo foto çekerken. niye pro ararlar bilmem. Yada henüz kimse keşfedemedi heralde...

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
dostum kamera seçeneklerinde kamera sesinin kapalı seçeneği zaten var.

musty24

Üye
    Konu Sahibi
kapatılmıyor diye program arayanlar oluyordu onun için yazdım ben kardeşim..

ozggurr

ozggurr

Üye
kapatılmıyor diye program arayanlar oluyordu onun için yazdım ben kardeşim..

Bu basligin yeri Symbian^3 destek olmamasi lazim cunku Symbian^3 telefonlarda bu secenek kurulu geliyor kamera programiyla... Seceneklerden kapatabiliyorsunuz sesi...

accman

accman

Üye
evet s^3 lerde bu seçeneği koymuşlar nihayet.. forumu kirletsen de teşekkür ederim şahsım adına iyi niyetinden dolayı :)

• Beğen
Tepkiler: musty24 ve ozggurr
blackbird48

blackbird48

Üye
ben bu kamera sesini kapatmak isteyenleri anlayabilmiş değilim amaç ne? yani kamera sesini kapatmakta tek amaç olabilir gizli çekim ee zaten buda insan haklarına ve özgürlüğüne aykırı , kişiliksizce bir davranıştır

• Beğen
Tepkiler: musty24

musty24

Üye
    Konu Sahibi
baban ve sen bilio olabilirsin..bunları bilmeyen arkadaşlarımız var ve program arııp duruolar çoğu yerde..eğer konu başlığını da okuduysan orda ne demek istenildiğini babanda anlar sende :bann:

erdemli12

erdemli12

Üye
saol ayrca kamera sesini kapat diye 1 secenek yok

musty24

Üye
    Konu Sahibi
kamera ayarlarından çekim sesine girince kapalı seçeneğini görürsün kardeş orda da var

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
baban ve sen bilio olabilirsin..bunları bilmeyen arkadaşlarımız var ve program arııp duruolar çoğu yerde..eğer konu başlığını da okuduysan orda ne demek istenildiğini babanda anlar sende :bann:

senin babnda blmiormus :vur

kraaal

Üye
kendini zeki sanan arkadaşlar var burada ama bazı modellerde öyle bir seçenek yok. bu kadar insan mal değil yani

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
tercihlerden uyarı sesini kapatın ve kamerayı bır deneyın sorun uyarı sesının açık olması

resulemre89

resulemre89

Üye
ben 6220c kullanıyorum ve kamera sesini kapatamıyorum . tel sessizde olmasına rağmen fotoğraf ve video çekiminde ses çıkıyor. ayrıca telefonun hiç bir yerinde kamera sesini kapat diye bir seçenek yok.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
tercihlerden uyarı seslerini kapatacaksın

ycst

Üye
n97 mini kullanıyorum. tercih uyarı sessiz ne yaparsanız kapanmıyor. hiç bişe şekilde susmuyor.. ortalıkta resim çekerken şkıııtt sesi hoş olmuyor..

Hakanmtn54

Hakanmtn54

Üye
nokia 701 de naparsaniz yapin kapanmiyor.her telefon ayni degi

zifiriyim

Üye
dostum kamera seçeneklerinde kamera sesinin kapalı seçeneği zaten var.
Valla gülesim geldi kimsenin aklına gelmez bu :) Kardeşim o seçenek yok her telefonda bende c5 var ( 5mp) onda yok mesela...

Üst Alt