Kamera Problemim Var Servisten Geldi Hala Aynı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ugur_nmh

ugur_nmh

Üye
    Konu Sahibi
Kamera Problemim Var Servisten Geldi Hala Aynı
Merhaba arkadaşlar. Nokia X6 cihaza sahibim. Cihazın işletim sistemi dışında her şeyinden çok memnunum. Alalı 10 ay oldu. cihazımı çok güzel kullanıyordum. Sorunlar şöyle başladı; cihazımı çok güzel kullanıyordum fakat dokunmatik ekranın sağ köşesinden toz almaya başladı daha 1 ay olmadan. Servise gönderdim malum garantili, tozlar temizlendi. Bu sefer telefon ön ve arka kameradan toz almaya başladı. KAMERADA TOZ! Bir düşünün bu fotoğraf kalitesini nasıl etkiler? Tekrar KVK Bursa servisine gönderdim telefonumu. O da ne? Cihazım garanti dışı kalmış! Telefon görüşmeleri falan derken cihazın pil konnektörünün koptuğu söylendi bana ve onarım için de 71 TL ücret istendi. Toz Temizleme + Pil Konnektörüne 71 TL verdim onarımı yaptırdım. Cihaz hiçbir şekilde yere düşmemesine rağmen pil konnektörü kopuyor nasıl işse artık. Onarım yapıldı kameradaki tozlar temizlendi. Ben hayal kuruyorum, yine eskisi gibi mükemmel fotoğraflar çekebileceğim diye. Ama sonuç hayal kırıklığı. Telefonun kamerasını bir açtım. Yine aynı sorun. Sadece birazcık azalmış durumda. Kamerayı açınca fotoğrafın üstünde bir halka oluşuyor ve fotoğraf buğulu çıkıyor. Renkler birbirine girmiş gibi oluyor. Çok moralim bozuldu. Şimdi ne yapabilirim bu konuda? Bursa - Mustafakemalpaşa'da bu telefonu tamir edecek bilgi düzeyinde telefoncu olduğunu düşünmüyorum o yüzden servisten başkasına dokundurmak istemiyorum fakat onlar da soyguncu. Tekrar göndersem aynı sorunun düzelmeyeceğini düşünüyorum. Ne yapmam gerekiyor? Aşağıya fotoğrafları koyuyorum. Karşılaştırıp yardım ederseniz çok muylu olacağım. Şimdiden teşekkürler.

Bu sorunsuz hali daha yeni alınmışken çekildi.

Sorunsuz halden başka bi fotoğraf.

Ve bu da sorunsuz halinden.

Kameranın tozlu hali, Servise gidip temizlenmeden önceki çekilmiş fotoğraf

Servisten temizlenmiş bi şekilde gelmiş hali.

Servisten temizlenmiş bi şekilde gelmiş hali.

Arkadaşlar fark net bir şekilde görünüyordur umarım. En son eklediğim fotoğraftaki bulanıklık bütün fotoğraflarda oluşuyor. Kamera camında koruyucu falan hiçbir şey yok. Lütfen yardım edin.

caglet

caglet

Üye
Şaşırmamak lazım oluyor bazen böyle... Yapıcak birşey yok... İdare ediceksin mecburen.

ugur_nmh

ugur_nmh

Üye
    Konu Sahibi
Hiçbir çözümü yok mu yani? almaz olsaydım bu telefonu :vur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt