Yardım Kamera Mikrofon??

Sponsorlu Bağlantılar

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
Kamera Mikrofon??
Arkadaslar kamerayı ılk aldıgımız zaman adam kurdu ses ve kamera cok ıyı calısıyoru sonra pcye format atıldı ses gıttı kamera var sonra ben sesı yapmak ıcın ugrasırken kamerada gıttı napıcam acıl yardım ?a

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
driveri sil yeniden yükle bakalım

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl olucak o kardesım program yukle kaldırdan mı sılıcem
driveri sil yeniden yükle bakalım
az sonra pcye gecınce hallederlım kardesım ama ben program yujle kaldırda oldugun sanmıyorum

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
program yükle kaldır da cameranla ilgili herhangi birşey görmüyorsan(görüyorsan sil) driver cd si ya da internetten cameranın adıni falan yazarak bulabilirsin

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
program yükle kaldır da cameranla ilgili herhangi birşey görmüyorsan(görüyorsan sil) driver cd si ya da internetten cameranın adıni falan yazarak bulabilirsin
kardesım bıraz ugrastım pcde yuklu degıl ama ugrastım cden yukledım ama mikrofonu nasıl yapıcaz

• Beğen
Tepkiler: Van Hohenheim
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
kardeşim kameran muhtemelen usb dir kameran mikrofonlu kamera ise 2 uçlu olmalıdır diğer ucu takılı değilse mikrofon (pembe) olan girişine tak . Eğer takılı ve ses gitmiyor diyorsan masaüstünde sağ alt köşeden ses ayar denetimini aç mikrofonu etkinlestir.

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
Kardesım zaten takılı o pembe jak ama pcde yuklu ses aygıtı yok dıyor

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
kardeşim o zaman ses kartının driveri yok demektir onuda indir eğer marka model bilmiyorum diyorsan ses kartının üstünde yazar internette aratıp bulabilirsin şayet ses kartın onboard ise anakartın cdsinde driver vardır.

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
kartın üstü derken neresınde yazar sokmemmı gerk@batubower

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
sökmen gerekirse sökersin ama mutlaka marka model yazar veya bu program işe yarayabilir

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
kesin emin değilim denemekten başka çare yok çünkü senin dediğine göre yüklü ses aygıtı yok diyor bu da driver olmalı

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
ana kart cdlerine bakıymmı çünkü ses kartı ana kartın@batubower

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
ses kartın onboard o zaman anakartla birleşik gerçek bir kart gibi değil o zaman. Anakart cdsine bak orda muhtemelen realtek falan var onlar driver

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
ana kartın cdsini taktım biraz karıstalım ASD::ASD:ASdana kartın cdsini taklarken hata veriyor

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
o zaman verdiğim linkdeki programi denealternatif olarak bu da var tamindir.com/drivereasy/

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
biraz nette baktım bi program deniyorum@batubower kardesım yapamıyorum

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
valla kardeşim o driveri bir şekilde yükleyeceksin yoksa olmaz bir yolunu bulmalısin şunu deneyebilirsin aygıt yöneticisine gir orda en üstte bilgisayarının ismi olan yazıya sağ tıkla sürücü ara gibi birşeyler olmalı oradan da yapabilirsin

Batu.007

Batu.007

Üye
    Konu Sahibi
Kasayı actım baktım foxconn markası fakat modelı yazmoyr of of @batubower

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
modeli mutlaka yazması lazım orda ram slotunun oralarda mesela örnek veriyorum p4m8907ma veya g31mxp