Kamera Kalitesi Arttırma (Yama Paketi)[S60v3-v5 ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
Kamera Kalitesi Arttırma (Yama Paketi)[S60v3-v5 ]
Kamera Kalitesi Arttırma (2Mb'lık Resim) Yama Paketi [S60v3-v5]

Çalışan Modeller:

5320XM-E63-5800XM-İ8919HD-N78-5630XM-E66-N81-N85-N79-E72-N95-N95 8GB-N82-N96-N97-N97 MINI
KURULUM :
ekten Cam.Qualtiy.S60V3.S60V5.Patch.ArabPDA[LM].sis programını
indirin telefona atın ama kurmayın
Kamera modunu yüklemek için Cihazın Telefon Hafızasında Private\10202be9\ klasöründe 10282EDC.txt isimli dosya varsa xplore programı ile silin(herhangi bir olumsuzlukla yüz yüze kalmamak için yedeklemenizi öneririm)

daha sonra Cam.Qualtiy.S60V3.S60V5.Patch.ArabPDA[LM].sis dosyasını kurun
kurulum sırasında tel modelinizi işaretleyip diğer modelleri kaldırın yükleyin telefonu kaptın açın tamamdır.

Önemli: (Hata alanlar için): Paket içeriğinde yüklenecek dosya telefonun kendi hafızasında mevcuttur ve hata alma nedeni bu yüzdendir, C: private\10202be9\10282EDC.txt dosyasını telefondan silmeniz gerekir.(Yedeklemeniz önerilir.)

Uyarı-2: "Bazı telefonlarda 10282EDC.txt dosyası C: sürücüsünde olmayabilir direk Z: sürücüsünden kullanmaktadır bu durumda işlemi manuel yapmanız gerekir eklentide mevcut olan txt dosyalarında telefon modelinize uygun olanı seçip C: konumuna atıp C2Z yama ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz."

NOT : Yukarıda Belirttiğim Telefonlardan Elimde Olmadığından Denemedim. Olumsuz sonuçlardan ben sorumlu değilim.Ama olumlu sonuç alındığı söyleniyor.

...Yabancı Bir Siteden Alıntıdır...

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: emin90, bymen07, transpose34 ve 51 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler.

nejdet can

nejdet can

Üye
Bunuda bi deneyelim diğer uygulamalardan yeterli bir performans alamadık paylaşım için tekrar teşekkürler....

abdülhey25

abdülhey25

Üye
tşkkrler denielm bakalm...

ertanx

Üye
deneyen var mı arkadaslar

hakjan01

hakjan01

Üye
deneyelim bakalım :oke:

MacroLife

Üye
N73 için yokmu :( paylaşım için teşekkürler

candemir2005

Üye
N95 var kurulmuyor dediğiniz dosya da yok o yüzden silemiyorum(xplore gizli dosyaları göster de dedim private klasörü boş)

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
N95 var kurulmuyor dediğiniz dosya da yok o yüzden silemiyorum(xplore gizli dosyaları göster de dedim private klasörü boş)

Private klasörünü x plore de açmaz aslında var. SECMAN kullanman veya telefonunu hacklemen gerekir...secmanı tavsiye ederim..:oke:
http://www.maxicep.com/symbian-destek/arkadaslar-hic-ugrastirmayan-hackleme-203536.html

--------------- Ekleme ---------------

N73 için yokmu :( paylaşım için teşekkürler

N73 İçin şu anda yok galiba araştırıyorum Fp 2 Telefonları (n95 vb)destekliyor bu uygulama bulduğumda en kısa sürede forumda paylaşırım...Saygılar.

kralmali

kralmali

Üye
denedım sonuc olumsuz telefonum hacli n95 8gb secmanla sistem klasörlerine erisımı sagladım ne c/prıvate de ne de z/prıvate de bırcok .txt dosyası olmasına karsın 10282EDC.txt dosyası yok programı buna ragmen yukledım dendı gıbı bı kalıte artısı yok programın öncesı ve sonrasında aynı yerın cektıgım foto boyutu ve kalıtesı aynı

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
denedım sonuc olumsuz telefonum hacli n95 8gb secmanla sistem klasörlerine erisımı sagladım ne c/prıvate de ne de z/prıvate de bırcok .txt dosyası olmasına karsın 10282EDC.txt dosyası yok programı buna ragmen yukledım dendı gıbı bı kalıte artısı yok programın öncesı ve sonrasında aynı yerın cektıgım foto boyutu ve kalıtesı aynı

ALINTI;
''Bazı telefonlarda 10282EDC.txt dosyası C: sürücüsünde olmayabilir direk Z: sürücüsünden kullanmaktadır bu durumda işlemi manuel yapmanız gerekir eklentide mevcut olan txt dosyalarında telefon modelinize uygun olanı seçip C: konumuna atıp C2Z yama ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.o zaman programı kurmaya da gerek yok'':oke:

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
N79 telefonum var en kısa zamanda deneyecegim.
Paylaşım için :tşk:
ekleme
N79da denedim yalnız yapamadım, N79da txt dosyası z sürücüsünde ona dokunamıyorum, c2z yi aktif edince bu sefer programı yüklemiyor ...Bu bir dahli bileşendir diyor.

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
N79 telefonum var en kısa zamanda deneyecegim.
Paylaşım için :tşk:
ekleme
N79da denedim yalnız yapamadım, N79da txt dosyası z sürücüsünde ona dokunamıyorum, c2z yi aktif edince bu sefer programı yüklemiyor ...Bu bir dahli bileşendir diyor.

Benim de bilgim yok açıkçası kendi telefonum desteklemediğinden deneyemedim :bilmm

pRime.

pRime.

Üye
Teşekkürler

NOKİA_N95_8GB

NOKİA_N95_8GB

Üye
paylaşım için teşekürler azda olsa bir netlik var fark ediliyor ama dikkatli bakınca.aslında bu program anladığım kadarı ile direk olarak kamera ayarlarını gizliden kendisi yapıyor.ve daha hızlı

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
paylaşım için teşekürler azda olsa bir netlik var fark ediliyor ama dikkatli bakınca.aslında bu program anladığım kadarı ile direk olarak kamera ayarlarını gizliden kendisi yapıyor.ve daha hızlı

Rica ederim zaten kameradan büyük bir fark beklemek doğru olmaz sonuçta kamerayı değiştirmiyorsun..

nazmi28

nazmi28

Üye
teli sıfırlıyor kardesım yanı format halını aldırıyor bılgınıze....denedım fakatt farkı nasıl anlıcaz onu anlamadım ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt