Kahverengi Lekelere Çözüm | Cilttki Kahverengi Lekeler İçin Maske

 • 16 Nisan 2011
 • 1262 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. cilt lekeleri için, ciltteki kahverengi benler, ciltteki kahverengi lekeler, ciltteki kahverengi lekeler için, ciltteki kahverengi lekelerin tedavisi, ciltteki lekeler için, yüz lekeleri, yüzdeki kahverengi benler, yüzdeki kahverengi lekeler, yüzdeki kahverengi lekeler için maske

  Ciltte oluşan kahverengi lekeler herkes için can sıkıntısı olmuştur. Birçok sebepten dolayı meydana gelen lekeleri en çok tetikleyen sigara ve strestir. Çoğu bayanların gebelik döneminde meydana gelmektedir. Cildinizde meydana gelen bu lekelerden kurtulmak için uzmanların önermiş olduğu maskeden faydalanabilirsiniz. Bu maske sayesinde kısa bir sürede lekelerden eser kalmayacak ve cildiniz eski güzelliğine kavuşacak. Soğan suyu ve elma sirkesi ile hazırlayacağınız bu maske sayesinde cildinizde meydana gelen kahverengi lekel sorununu çözüm buluyorsunuz.

  < Resmi açmak için tıklayın >

  GEREKLİ MALZEMELER :

  2 adet küçük boy kuru soğan, 1/2 çay bardağı elma sirkesi,

  HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :

  Soğanları, mikserde çekerek veya havanda döverek, suyunu sıkın. İçerisine elma sirkesini ilave edin. Elde ettiğiniz, doğal losyonu cildinize sürüp, 30 dak bekledikten sonra ılık su ile yıkayın. Bu uygulamayı, 2-3 günde bir yapın. Uygulamayı gece yatarken yaparsanız, hem kokmasını engellersiniz, hem de daha iyi sonuç almak için, sabaha kadar cildinizde tutabilirsiniz.   


  Yazan: EroL
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/12/2018 - 22:46