Kadınlar Neden Aldatır

 • 26 Mart 2013
 • 1347 Okunma
 • 23 Cevap

 1. İlişkilerde aldatma söz konusu olduğunda yakın zamana kadar ilk akla gelen taraf erkekti. Ancak bu durum son yıllarda değişti.  İngiliz evlilik bürosunun yaptığı çalışmada 3000 kadının %20’si eşlerini aldattığını itiraf etti. Bu verileri inceleyen “Askmen” adlı internet sitesi kadınların erkekleri aldatma nedenlerini araştırdı. İşte sonuçlar:

  İlişki uzmanları kadınların aldatma nedenlerinin başında intikam alma dürtüsünün olduğunu belirtiyor. Kadın gerçekten istemese bile sadece kendisini aldatan erkeğe aynı kötü duyguları yaşatmak için onu aldatıyor.

  İlişki koçu Ruth Houston kadınların eşleriyle aralarında bir problem olduğunu fark ettiklerinde öncelikle bunu konuşmak istediklerini söyledi. Houston sözlerine şöyle devam etti: “Erkek kadını görmezden gelip problemi yok sayıyorsa o zaman kadın bir kaçış yolu olarak eşini aldatıyor.”

  Uzmanlar kadınların kendilerini seksi hissettiren erkeklerle eşlerini aldatabildiğini söylüyor. Houston şunları söyledi: “Eğer erkek eşine yeterli ilgiyi göstermiyor, onun isteklerine önem vermiyorsa o zaman kendini hem duygusal olarak hem de fiziksel olarak arzulayan başka bir erkeği hayatına sokabilir. “

  Uzmanlar çiftlerin arasında yaşanan sorunların tutkuyu tetiklediğini savunuyor. Hiç kavga etmeyen çiftlerin sorunsuz olduğunu düşünenler çok yanılıyor. İlişki koçları hiç kavga etmeyen çiftlerin birbirlerini aldatma olasılığının kavga edenlere göre çok daha yüksek olduğunun altını çiziyor.

  Özellikle 20’li yaşlarındaki kadınlar evliliklerinde seks hayatları heyecansız bir hal aldığında farklı deneyimler yaşamak isteyebiliyor.

  Kadınlar eşleriyle duygusal açıdan paylaşımlarının bittiğini hissediyorsa ve karşılarına aynı “açlığa” sahip bir erkek çıkıyorsa eşlerini duygusal olarak aldatabiliyor.
   


  Yazan: Haydar
 2. doru sölemis kim sölemişse konu için :tşk:
   
 3. rica ederim
   
 4. Nankör oldukları için aldatır
   
 5. Kadınlar daha sinsi aldatır :)
  :tşk:
   
 6. Kadınlar Kendini Çok Kurnaz Sinsi Zannettikleri İçin Olabilirmi :angry:
   
 7. bilgilendirme için teşekkürler
   
 8. Sadece kadınlar değil psikolojisi bozuk elinde var olan şeylerle tatmin olmayan bireylerde görülür bence bu durum :hmmm
   
 9. selamünaleyküm
   
  Son düzenleme: 27 Eylül 2013
 10. cennetde huriyeler bizi bekliyor :)
   
 11. allah belanı :P ahahaha
   
 12. KadınLar Seytanı biLe YoLdan Cıkarır :D tskLer konu icin..
   
 13. Aldatan ister erkek ister kadın olsun aldatan insan ancak kendisini aldatır. O kişi ne kaybettiğinin farkında olsa bunu zaten yapmaz.
  Zina en büyük günahlardan biridir.Kadın olsun erkek olsun iki taraf için cezası aynı ve çok ağırdır.
   
 14. Oturduğunuz taraflarınızdan bir şeyler uyduruyorsunuz ; sonrada gerçekmiş gibi burda utanmadan yazıyorsunuz. Allah korkunuzda kalmamış sizin. Hz. Muhammed gibi bir insanın böyle bir kelime söylemesi mümkünmu ; şu hadisi söyleyende Hz muhammed degilmi :

  Hz. Resulallah efendimiz buyuruyorlarki cennet anaların ayakları altındadır.Ey anasının kıymetını bilmeyen canlar ananızın kıymetını bilin yarın mahşer meydanında hz. Veysel Karani ile beraber olmak isteyenler Hz.Musa a.s. ile beraber olmak isteyenler analarının kalplerını kırmasınlar .

  Peygamberimiz Hz. Muhammed hem Cennet anaların ayakları altındadır diyecek ; hemde Cehennem kadınlarla dolup tasacak diyecek ! Aslanım siz bu güzelim İSLAMİYET i nerenizden anlıyorsunuz da böyle sacmalıyorsunuz....
   
  Dede bunu beğendi.
 15. sen nediyosun be degısik ?
   
  Dede bunu beğendi.
 16. Gençler yazılan hadis doğrudur.kadınların sayısı erkeklerden fazla olacaktır.lakin burada tüm kadınlar cehenneme gidecektir denmiyor.lütfen yorumlara dikkat edelim.ayrıca dinî konularda bu sekilde tartışmalara girmeyin
   
 17. merak ettim aciklarmisiniz.

  yeniden bir erkek ustundur politikasi
   
  Dede bunu beğendi.
 18. Kadinlar sisnsidirler en safi bile senden benden sinsi, erkegi koreltirler ve bizlerde sadece gozlerine bakriz eskiden boylemiydi erkek babasiyla ava kadin anasinin yaninda ezik ezik durur gikini cikaraamaz ah bu devrim ve kapitilasyonlar bazen cok hosuma gitsede bu sefer gitmedi

  - - - Eklendi - - -

  ama simdi erkek evde evcilik oynuyor ve bir kiz ile o kzda annesi tarafindan en sinsi varlik olarak yetistiriliyor
   
 19. kadinlarin anneniz olduklarini dusundukten sonra sacma sapan yorumlari birakinda saygi duyun az.

  Erkek ava kadin annessinin yaninda ezik ezik oturma tabirini acikla bana nasil bir insansin anlayalim .

  Birak bu laflari kadin ve erkek esittir. Bunun uzerinide Yok.
   
 20. Sana hic bir sey aciklamak gibi bir mecburiyetim yok sen istegini ben istedigimi dusuneyim :)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/02/2019 - 11:20