Kadıköy'de seri sonu..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JayJayyy

Üye
beraberliğe sevinir olmuş artık 'diğerleri'...

arslansem

arslansem

Üye
Berabere kalınca stadı yakanlar var ne diyorsunuz siz :ehe

'Davut

'Davut

Üye
Necmati™;2869441' Alıntı:
sonuçta yenemediniz..
fark atarız dediniz.
az kaldı fark yiyordunuz..
bu maçın rövanşıda var görüşmek üzere :ehe

Yok Necmi bizle bitmiyordu ki demek... Ben Kaç kişiden duydum 4-5 deriz diyen gsliler :d:

Bu arada Hatırladığıma göre Sadece oturduğu yerden memnun olmayan gsliler sırf bu yüzden 10.000 den fazla koltuğu söktü sahaya atdı...:hmmm Ve Stadın ısıtma sorunu yüzünden stadın her yerinde ateş yaktılar;) bu Fenerbahçe maçında oldu 2007 dide herhalde bu yüzdendir daha maç bile başlamıştı oysa :kop::kop:Belkide oynanması istemiyorlardı... Ne yapdılarsa Gördüler yine göreçeklerini...:naughty: Bendende bir cevap olsun Fenerbahçenin 'F' si sahada yoktu diyenlere Dua edinki o 'F' yoktu yoksa ne olurdu En çok Siz bilirsiniz...:d:

Biz Stadı Yaktımız Niiçin olduğu Belli.. Anlamak Zor Siz niye maç başlamadan Stadı niye Haşat ediyorsunuz Maç bitsin bari...:kop:Ama Helal Çok çabuk o hale soktunuz Buda bir ekip işi olsa gerek...:d: Şu işi Takıma destek konusunda yapsanız o zaman alkışları toplarsınız...:d:

Necmati

Necmati

Üye
Yok Necmi bizle bitmiyordu ki demek... Ben Kaç kişiden duydum 4-5 deriz diyen gsliler :d:

Bu arada Hatırladığıma göre Sadece oturduğu yerden memnun olmayan gsliler sırf bu yüzden 10.000 den fazla koltuğu söktü sahaya atdı...:hmmm Ve Stadın ısıtma sorunu yüzünden stadın her yerinde ateş yaktılar;) bu Fenerbahçe maçında oldu 2007 dide herhalde bu yüzdendir daha maç bile başlamıştı oysa :kop::kop:Belkide oynanması istemiyorlardı... Ne yapdılarsa Gördüler yine göreçeklerini...:naughty: Bendende bir cevap olsun Fenerbahçenin 'F' si sahada yoktu diyenlere Dua edinki o 'F' yoktu yoksa ne olurdu En çok Siz bilirsiniz...:d:

Biz Stadı Yaktımız Niiçin olduğu Belli.. Anlamak Zor Siz niye maç başlamadan Stadı niye Haşat ediyorsunuz Maç bitsin bari...:kop:Ama Helal Çok çabuk o hale soktunuz Buda bir ekip işi olsa gerek...:d: Şu işi Takıma destek konusunda yapsanız o zaman alkışları toplarsınız...:d:
Davut
bende korkuyodum 4-5 atarlar galiba dedim ..:islik
ama sonuçta olmadı ne siz yendiniz ne biz yendik..:ah
akılda kalanlardan birşey anımsatıyım Gs taraftarı fb tarftarından daha çok bağırması..
Sabri'nin kadıköyde üçlü çektirmesi..:bigstar:
bunları neden dedim bizim bildiğimiz fb yoktu sahada vede olmadı ...
birde biz bari biz ateş yakıp kendimizi ısıtıyoruz siz ısınmak için stadımı yakıyosunuz..:ehe
Oha Fenerbahçe :d:

JayJayyy

Üye
boşuna dememiş Aziz başkan artık Tek Büyük Fenerbahçe diye...biz beraberliğe üzülürüz diğerleri böyle sevinir...3lü çektirir,takla atar felan filan...maça gelirsek penaltımız verilmedi ve neilin 2.sarıdan atılması gerekiyordu...

arslansem

arslansem

Üye
Demek Aziz Yıldırım bundan dolayı yıllardır başkanlık koltuğunda oturabiliyor.Anladım :hmmm
Tek büyük Fenerbahçe :ehe
Bir fenerbahçelinin yorumunu okudum maç sonrası takdir ettim.
"Beraberliğe ben çok sevindim çünkü artık Galatasarayı sahamızda yenmekten başka gerçek hedeflerimiz olur,kendimizi kandırmayız.O zaman gerçekten takım gibi takım oluruz" :hmmm

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Demek Aziz Yıldırım bundan dolayı yıllardır başkanlık koltuğunda oturabiliyor.Anladım :hmmm
Tek büyük Fenerbahçe :ehe
Bir fenerbahçelinin yorumunu okudum maç sonrası takdir ettim.
"Beraberliğe ben çok sevindim çünkü artık Galatasarayı sahamızda yenmekten başka gerçek hedeflerimiz olur,kendimizi kandırmayız.O zaman gerçekten takım gibi takım oluruz" :hmmm
Ne desek boş size :islik
Her şeye bir bahaneniz var ...

zaza

zaza

Üye
ama şöyle bişide var fb nin ligdeki tek amacı gsyi yenmek şampiyonluk değil bu yüzden birçok fbli arkadaşım isyan ediyo bu duruma özellikle arkadaşlar arasında en çok rezil ettiklerimizdendir biz şakasına takılırız onlarda biliyor ama yinede kendilerine yediremiyo benim bildiğim tek şey aziz mafyayla birlik oldukça o koltuktan kalkmaz ne demişler: her haksızlık birgün sorulucak ALLAHta belki şampiyonluğu aziz için vermiyodur çünkü herkes azizin ne kadar şikeci olduğunu biliyo söylememe gerek yok dimi bence siz önce azizden kurtulun o zaman kardeş takımımız belki tam takım olur:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt