Kacak Telefonlarn Kapanmasn Sim Kartsz Acma Programyla Engelleyemezmiyiz

Sponsorlu Bağlantılar

AHMET3650

Üye
    Konu Sahibi
Kacak Telefonlarn Kapanmasn Sim Kartsz Acma Programyla Engelleyemezmiyiz
babam haca gitti orda 6680 400 ytl imis .almayı düsünüyorum ama bidaha ki yıla kadar kapanmasından korkuyorum.Bi yardımcı olursanız sevinirim.

S1FR3K1R1C1

Üye
walla bilgim yohk ama alsın kayıt ettirirsin burda

hzrcn

Üye
arkadaşım ben bu yıl işler bitecek biliyorum ama daha telefonları kapatmakla ilgili bi sistem kurulmadıı bildiğim kadarıyla..bence sen wodafonenin turkiyede uygulayacağı beleş tel kampanyasını bekle.istersende alsın baban..bu arada allah kabul etsin..

AHMET3650

Üye
    Konu Sahibi
anca bi daa ki yıla gelir telefon kaydettiremem o zaman da

hzrcn

Üye
bide 500e burdan bulursun 6680.bidaha ki yıl burdan 300e alırsın gerek yok bence

AHMET3650

Üye
    Konu Sahibi
sim kartsız(sim kartsız acma programıyla) acark telin kapanmasını engelleyemez miyiz

madmann

madmann

Üye
yaf tel zaten açılacak ki sadece şebekeye kayıt yapmayacak onuda bi fatura uydurarak hallede bilirsin die düşünüyorum

AHMET3650

Üye
    Konu Sahibi
eminsiniz dimi sonra telefon elimde kalır acılmazsa

telefon acılsa yeter sebeke önemli diil

hzrcn

Üye
telefon açılır

AHMET2525

AHMET2525

Üye
telefon acılır sebekeye baglanmaz

tameriscen

Üye
<div class='quotetop'>(AHMET3650 &#064; Dec 19 2005, 02&#58;14 PM) [post=230965]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
eminsiniz dimi sonra telefon elimde kalır acılmazsa

telefon acılsa yeter sebeke önemli diil
[/b][/quote]

arkadaş sen telefonu süs niyetinemi taşıyan yoksa alo demek içinmi? pek anlayamadım.
şebekeye bağlanamayacaksın, arama yapamayacaksın, aranamayacaksın. vs. vs.

telefonu alırsan kesin kapanır. çünkü temmuz ayından önce gelen tellere af geldi. sonrasını hiç bir şekilde kaydetmeyeceklerini belirttiler.

jason

Üye
uçuş modunda çalışır herhalde

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Telefonu simkart&#39;sız açsan bile nasıl arama, mesaj gönderimi yapacaksın? Sadece menü sayfasına bakacaksan al. Yoksa alma.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
şebekeden diil imeiden kapatıolar

ozzzy

ozzzy

Üye
ya sen sakın alma 6680 zaten spotların hepsini kaydettirdiler hala etrafta kaydedilmiş 6680ler var 600ytlye çok rahat bulunuyor

RockFord Fosgate

Üye
bence rıske gırme zaten kesın kapanır sus dıye tasıcaksan ayrı tabı buradan al bence&#33;&#33;&#33;1

Treable

Treable

Üye
<div class='quotetop'>(a21a &#064; Dec 18 2005, 09&#58;48 PM) [post=230536]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(gadfahter &#064; Dec 18 2005, 08&#58;27 PM) [post=230462]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
beyler Her bulduğunuz Programları Atmayın telefonunuz kafa yer ve kitlenir yani masraf çıkar

[/b][/quote]

öncelikle maxicep e hoşgeldin. uyarın tabiiki iyi niyetli. ama cep telefonları ve yazılımı üzerine kurulmuş şu an en iyi sitedesin. zamanla sende göreceksin ki forumda birbirinden değerli binlerce üye var
ve hepside bu işlerin kurdu.. öğrenmenin bir bedeli var. öğrenmek için yüklemek gerek o programı.. telefonun başına ne gelecekse o da gülün dikeni...
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(madmann &#064; Dec 19 2005, 01&#58;03 PM) [post=230917]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yaf tel zaten açılacak ki sadece şebekeye kayıt yapmayacak onuda bi fatura uydurarak hallede bilirsin die düşünüyorum
[/b][/quote]

Treable

Treable

Üye
<div class='quotetop'>(AHMET3650 &#064; Dec 19 2005, 12&#58;51 PM) [post=230907]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sim kartsız(sim kartsız acma programıyla) acark telin kapanmasını engelleyemez miyiz
[/b][/quote]

esasen meseleye bakış açın yanlış....
o program türleriyle cihazın kapanmamasını engelleyebilirsin ama hattı cepe nasıl tanıttıracaksın.
pmg denilen hat tanıtıcı program sinyalleri cebine gönderilemeyeceği için hattını kullanamazsın.

üzücü ama maalesef dogru. kendine iyi ak.

white

Üye
Bence onun sağ dece mesajını gönderdiler kapatmak palavra.Belki şu an kayıt ettirmeyenlerin telefonları kapanmadı.Çünkü türkiyede öyle teknoloji yok.

punqermojo

Üye
ya onu kayıt yaptırırsın havalimanına git orda yaparlar yurt dışından gelenlerin orda telefonlarının kaydını yaptırıyorlar

Üst Alt