K750ide MegaBassı yüksek volume ile kullanmak

Sponsorlu Bağlantılar

süprah

Üye
benim anlamadığım ilk seferde ses ayarları yukarı 2. adımda mega bas diyorsunuz ya bu ilk sefer yaptığımız olay megabastanmı bahsediyor sunuz yani mega bas tekrar mega basmı yapacağız aydınlatırsanız sevinirim

ferit_senar

Üye
ben denedim ama o kadar da fark olmadı
ben zaten manuel olarak ayarlıyorum eq yu

hacked_bysamet

hacked_bysamet

Üye
er olduğuma bakmayın paylasim yapmıyorum ama icat önemli ben bilgime güveniyum yardımcı olurum her konudaa :D hackten tut telefona kadar

jackson_53

Üye
kardeşim bende k750 var olmuyo... acaba bi yanlışlık mı yaptım!!

OZERR

Üye
bilgi için teşekkür ederim evet gerçekten işe yarıyor ama bence okadarda abartmamak lazım ultra bass falan...

danger03

danger03

Üye
teşekkürler

profescobar

profescobar

Üye
Arkadaşlar W580i için işe yarıyomu bu? ben geri tuşu ile çıkınca müzik çalmaya devam ediyo :D

grandeur

Üye
beyler slm bu olayı w810i de denedim yapamadım w810i i de olmazmı

panzehir_333

Üye
Arkadaşlar Uzun Zamandir K750 Kullaniyorum. Sizin Yaptiklarinizi Daha önceden Yaptim. Ama Sesi Ekolizer Dan Tam Yükseltiyoruz Ya Telefonun Hoparlörü Zarar Görüyor. çok Iyi Ses çikiyor Ama Tel Zarar Görmesi Kötü.

danger03

danger03

Üye
teşekkürler

TURKISH POWER

Üye
s700i için olurmu bu ? cevap yazın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nalan

Üye
tanrı değil, ALLAH ,gökte değil her yerde şahdamarından bile daha yakında.

mbhelgha

Üye
ya okların hepsini sonuna kadar kaldırınca artıyo sonra tekrar girip mega bass yapınca azalıyo(k750i)hata nerde

youngprogrammer

Üye
bunlarla uğuraşçanıza acoustic driver ı değiştirseniz çok daha kaliteli ve yüksek ses alırsınız:D

cagdasyildizzz

Üye
dosya nerede

taz_crash

taz_crash

Üye
bişe sorucam k790i de bu olay oluyormu ?

dddarknesss

Üye
bende w800i war denedim olmadı:(:(

AsD1992

AsD1992

Üye
süpersin kanka

stewart

Üye
ii günler arkadaslar benim k750 fazla ses acınca sesde bozulma oluyor servise yollamammı gereiyo ban biri yardımcı olabilirmi şimdiden teşekürler

Üst Alt