k750 Objektifinden Dünya

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Önyargılı olarak davranmayaLım ( HER ZAMAN İÇİN )

cemux

Üye
Digital fotoğraf maikinaları gibi çekmiş!!!
:artı:

karakartal

Üye
Kemal Elitaş

Sony Ericsson K750i

Hani zaman zaman yurt dışına çıktığımızda o ülkenin,o kentin kataloğunu alır inceleriz, sonra da pek yabancılık çekmeyiz ya, benim de Sony Ericsson K750i ile tanışmam işte böyle oldu...

2 kibrit kutusu büyüklüğünde bir makine ile fotoğraf çekmem istendiğinde garipsedim... Niye garipsemeyeyim, fotoğraf makinesi dediğinde avucuma dolu dolu oturmalı, vizörden bakarak obje üzerine lens ile netliği sağladıktan sonra deklanşöre basmalıyım..

Ee şimdi nasıl yapacaktım? Tabi ki deneme yanılma yoluyla önce yüzüme gözüme bulaştırdım çektiğim fotoğrafları... Sonra o bana ben ona alıştık ve portre çalışmaları başladı...

Her ne kadar zoom özelliği olsa da, ben insanların yanına kadar gidip çekmeye başladım...

Çözünürlülüğünün yüksek olması nedeniyle rahatlıkla çekilen fotoğraflar gazete ve dergi baskılarında kullanılabilir... Ben ona bir isim verdim bile: casus fotoğraf makinesi.. Video çekimi bile yapılabilen bir telefon makinesi...

Eve geldiğinde merdiven ışıkları yanmıyorsa; ışığını aç merdivenleri çık, anahtarı çıkar eve gir... Üzerinde gece fotoğraf çekimleri için sürekli yanan ışık sayesinde...

Fotoğraf işleviyle ilgili teknik özellikler anlatılamayacak kadar çok... Bir mobil telefon olarak da hala öğrenemediğim onlarca özelliği olması, tasarımı ve hafifliği ile gerçekten kullanışlı...

Kemal Elitaş

alıntıdır
işte SE nin tanımı

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Çok duygulandım bee :(
Bu arada Benimde en çok kullandığım işime yarayan özellikLerden biridir
Eve geldiğinde merdiven ışıkları yanmıyorsa; ışığını aç merdivenleri çık, anahtarı çıkar eve gir... Üzerinde gece fotoğraf çekimleri için sürekli yanan ışık sayesinde...
:D

Shadowman07

Shadowman07

Üye
tek gerçek SE...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by Gokhan43@Oct 31 2005, 06:42 PM
Resimler süper , ey gözünü sevdiğim Eskişehir'i : )
[post=202951]Quoted post[/post]​

he walla ;;) :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt