K700i Joystick Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sersanem

Üye
    Konu Sahibi
K700i Joystick Sorunu
arkadaşlar bende k700i var bunun joystick i tutukluk yapıyor bunu nasıl düzeltecez servise göndersek garanti kapsamındamı acaba birde şarj girişindeki koruyucu plastik deforme oldu kapanmıyor bunları servis garanti kapsamında yaparmı bilen yada başına böyle bi şey gelen arkadaşlardan yardım bekliyorum ilginize teşekkürler birde bu tele formatı nasıl atacaz farklı yönteleri var mı cevaplarınızı bekliyorum

Hacker515

Üye
Hepsinde olmuyor birini 8 ey önce aldım bozulmadı.Birinide 6 ay önce o biraz bozuldu.

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Bu sorunlarının çözümü için. Servise götür quickshare yazısı bile düşse yapıştırılıyor ben götürdüm o alttaki koruyucu plastik , quickshare ve online sticker larının yenisini taktılar. Ama vermeden önce sor elinizde bunlar varmı diye yedek parça olarak yoksa bekleyip elin boş dönebilirsin.

sersanem

Üye
    Konu Sahibi
aynen arkadaşlar benimkinin quickshare yazısıda düştü online stickeri de düşmüş ama yeni farkettim serviste yapıyorlar yani bunları benimki garantili zaten ücret de ödemeyiz heralde bunlar için teşekkür ediyorum arkadaşlar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Joistik için ücret ödemezsin.. Benim k750'de olmuştu..

SeXyBoYToLgA

Üye
benim de k750i min joystiki tutukluk yapıyo ama benimki spot napıcam ben yaaaaa

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ee telefon açılcak ama

EXCOBAR

Üye
Bendede oldu servis ücretsi yapıyo.

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
koistik için tel açılıomu

RockFord Fosgate

Üye
tabıkı acılıyo acılmadan nsl deıstırcekler????

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
benim bildigim takılma oluyosa havayla temizliolar ayrıca benimkini ole yaptılar

Mr.Blof

Üye
Buna joystiğin içine giren tozlar neden oluyor.Telefonu açarak temizliyorlar.

amedian

amedian

Üye
o plastik hepsinde cok dandik bende s700 vardı cok temiz kullanmama ragmen oda kapanmıyodu. joystick için yapacagın 2 sey var garantideyse telin servise gotur onlar halleder, yok garantisiz diyosan herhangi bi telefoncunun servisi makineni acıp tusun altını temizler ama bu da sadece tozdan kaynaklı basmama hatasını engeller eger tusun altını yıprattıysan da yeni tus takımı verirler

RockFord Fosgate

Üye
onemlı olan tusun bastıgı alttakı kısım!!!

Mr.Blof

Üye
İlk tutukluk yaptığı anda servise gidilirse tozlar temizlenip sorun basitçe çözülüyor.Ancak servise gitmekte geç kalınırsa joysick deforme olduğundan değiştirmek gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...