k530i çekim güçü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fotomorfoz

Üye
    Konu Sahibi
k530i çekim güçü
arkdaşlar bu modelin çekim gücü nasıldır hatta göre değişir ama mikrofon ses kalitesi biraz düşük gibi geldi kullanan arkdaşlar yardım lütfen teşk ..

by_katliam

Üye
ben kullanıorum gayet memnunum

fk92

Üye
bnde kullanıyorum gayet memnunum

fms_

Üye
süper telefon

rec ep

Üye
zaten bu teli müzik çekmek için kullanmamalısın insan sesini gayet iyi alır. müzigin adını bilmiyosan track ıd programı var

ejdeerhan

Üye
bence k530i çok manyak bi tel. bi çhok tele taş çıkartır bende kullanıyorum ama kulaklığımdan çok güsel ses çıkıo çok memnunum senn heralde kulaklığın bozuk değiştirirsen belki düzelir ...----.....___....----bu tele laf yokk....----.....__....-----

berk_20

Üye
bende 3 aydır kullanıyorum hiçbir telefona değişmem harika ötesi bir telefon ancak k850i ye değişirim başka değil

palaboz

Üye
ben de ben de

bilgi201

Üye
yeni aldım hayran kaldım en ucuza en iyi telfon bu gercekten süper

by_metman

by_metman

Üye
ben bu telefonu ilk çıktığında aldım ve süper ve tlf nu kullandıkça yeni özelliklerini keşvediyorum...:oke:

mehmtt

Üye
bende bunu kullanıyorum tema,oyun,program ararsan w810i ile aynı sisteme sahip kaldırır. tipi güzel yanlız bir sorum var sicze bu telefona fotoğraf için dışarıdan flash aksesuarı varmıdır? mxe-60 flash modeli uyarmı?

hakancoban

hakancoban

Üye
Tek eksiği sanırım ki flaşsız bi kameraya sahip olması ama yine de o paraya alınabilecek maximum kalitede bir telefon...
Ben de aynı zamanda 6300 da var ve hem sesi hem de kamerası 6300ı döver :D

adnan00

adnan00

Üye
bir telefon ancak bu kadar ele oturur süperrrrr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt