K300i rehber/arama kaydı sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jadle

Üye
    Konu Sahibi
K300i rehber/arama kaydı sorunu
Merhabalar;

K300i kullanıcısyım, arama yaptıktan sonra "çağrılar"a tekrar bakmak istediğimde aradığım kişiden farklı bir isim görüyorum, fakat numara aynı. Hakkaten tuhaf bi durum sizce sorun nedir.

Örn: Recep'i arıyorm, konuşup kapatıyorum. 1-2 saat sonra (süre önemli değil belli bir zaman sonra) tekrar 'çağrılar'a baktığımda Recep yerine Ali görünüyor. Ali'yi (çağrılar'da gördüğümü) ara diyorum, Recep'i arıyor.

Ve bunu herzaman yapmıyor. Ayrıca kişilere özel ton atamama rağmen canı istediği zaman atanmış melodiyi çalıyor.

?? Ksr bakmayın böyle angut bi sorunu nası anlatcam bilemedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not: Ali'yle hiç bir alakam yok öylesine rehberden seçio kendisi.

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Originally posted by jadle@Oct 12 2005, 12:51 AM
Merhabalar;

K300i kullanıcısyım, arama yaptıktan sonra "çağrılar"a tekrar bakmak istediğimde aradığım kişiden farklı bir isim görüyorum, fakat numara aynı. Hakkaten tuhaf bi durum sizce sorun nedir.

Örn: Recep'i arıyorm, konuşup kapatıyorum. 1-2 saat sonra (süre önemli değil belli bir zaman sonra) tekrar 'çağrılar'a baktığımda Recep yerine Ali görünüyor. Ali'yi (çağrılar'da gördüğümü) ara diyorum, Recep'i arıyor.

Ve bunu herzaman yapmıyor. Ayrıca kişilere özel ton atamama rağmen canı istediği zaman atanmış melodiyi çalıyor.

?? Ksr bakmayın böyle angut bi sorunu nası anlatcam bilemedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Not: Ali'yle hiç bir alakam yok öylesine rehberden seçio kendisi.
[post=189218]Quoted post[/post]​

walla sorunun çok garip garantili ise servise götür değilse bir format at fabrika ayarlarına geri dön yine mi olmadı o zaman bi telefoncuya git sakın içini açtırtma yaparlar walla bi baktır derim.

abuvice

abuvice

Üye
servise göster

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt