Jungle Heat MaxiCep Clanı Açılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Jungle Heat MaxiCep Clanı Açılmıştır.

Clan Adı: MaxiCep Family

Clan Kurucusu: Peocawe
Clan Yardımcı ve Diğer Generali: Samet

- Clanımız büyük bir hızla geliştiği için şuan clanda yer yoktur. Fakat her gün birilerinin clandan ayrıldığı gibi, tekrar yeni kişiler katılmaktadır. O yüzden sürekli takip etmenizde fayda var.

- Clan MaxiCep üyelerimize özel olmakla beraber dışarıdan oyuncularda katılabilir.. Her hangi bir puan sınırlaması yoktur.

- Clanımız da her hangi bir tartışma olmasını ben dahil kimse istemez. Sonuçta oyunda ki clan da burası gibi bir aile ortamından ibarettir. Saygı çerçevesi içerisinde birbirimizle geçinmeye çalışalım.

- Clanı tek başıma yönetmiyorum, hep beraber yönetiyoruz. Sadece clanda ki konumum Kurucu kişi olmamdır.

- Gözünüze çarpan bir şeyler var ise buradan da bildirebilirsiniz. Sonuçta clan sadece benim değil, hepimizin. Elimden geldiğince isteklerinizi yerine getireceğim.

- Clana gelen yeni güncelleme ile birbirimize asker bağışı yapabiliyoruz. Ama bura da dikkat etmemiz gereken şey; sadece asker bağışı istememek. İstediğimiz gibi, bağış yapmasına da özen gösterelim ki bir bütün olduğumuz ortaya çıksın.

Oynayanlar, köyünüzün resmini burada paylaşabilirsiniz. İsimleride belirtirseniz sevinirim.

Oynamayanlara da tavsiyemdir. Cidden çok güzel vakit geçirilebilecek bir oyun. Buna birde MaxiCep üyeleri dahil olursa ortam gerçekten canlı olabilir. :)

Google Play Linki:

Oyuna ait görüntüler:

• Beğen
Tepkiler: smh60 ve BaturalpGumuss

Türe

Türe

Üye
İndiriyorum hemen

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Türe

Türe

Üye
Açtım ama klana girmek için 40.000 altın lazımmış :mad:

Türe

Türe

Üye
Su 40.000 olayini halledip gelicem insallah

bursam16

Üye
yükledim dostum :D oyuncu ismini Hellboy yaptım :D 40.000 biriktirip gelicem tmm :D :d

hasan0338

Üye
Bende yükledim 12 levelim bugün içinde klana geleceğim

serif55

serif55

Üye

Jungle Heat MaxiCep Clan'ını dün gece açtım. Oynayan herkes gelebilir.

Clan adı: MaxiCep Family
Benim adım: Peocawe

Şuan clanımızda 28 üye bulunmaktadır.

Oynayanlar, köyünüzün resmini burada paylaşabilirsiniz. İsimleride belirtirseniz sevinirim.

Oynamayanlara da tavsiyemdir. Cidden çok güzel vakit geçirilebilecek bir oyun. Buna birde MaxiCep üyeleri dahil olursa ortam gerçekten canlı olabilir. :)

Google Play Linki:

Oyuna ait görüntüler:

Geliyoruuum benide aranıza alin :)

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
hepinizi bekliyorum arkadaslar :)

RE_STaRT

Üye
Bende hileli mod var altın modu. Yeni indirdim, kurmadım. Eski hesabım var ama yeni başlayacağım. :) Bende geleyim mi? (Hile sorun olur mu? )

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Bende hileli mod var altın modu. Yeni indirdim, kurmadım. Eski hesabım var ama yeni başlayacağım. :) Bende geleyim mi? (Hile sorun olur mu? )

Gel tabii de, hile çalışıyor mu bu online oyunda?

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Türkçe dil desteği var mı acaba :D

Türe

Türe

Üye
11 level oldum altin biriktiricem ins :D

Türe

Türe

Üye
Para biriktirebilirim de diğer şeylere harcayinca :D