JossLauncher v2.00(424) Symbian^3 Unsigned (Android) Türkçe Metyuu

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim @Eduardo58 seni bekleyecektim fakat istek geldi dayanamadım çevirdim. :) Şimdi bir tane daha çevireceğim iki gün seni bekleyeceğim. sonra çevireceğim. :)

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58 ve Jan

Eduardo58

Eduardo58

Üye
rica ederim @Eduardo58 seni bekleyecektim fakat istek geldi dayanamadım çevirdim. :) Şimdi bir tane daha çevireceğim iki gün seni bekleyeceğim. sonra çevireceğim. :)
İşin esprisi @metyuu çeviride senin üstüne kimseyi tanımam sen devam et :) Daha evde doğru düzgün bilgisayarım bile yok çeviri yapayım desem dükkana gitmek zorundayım :D Ben sonra katılırım arada :)

• Beğen
Tepkiler: Jan ve asigsasi
metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:) estafurullah kardeşim o kadar iddialı değilim çeviride, ufak tefek yapıyorum işte. Bende takılıyordum sana zaten kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58, Jan ve asigsasi
Hasand.

Hasand.

Üye
teşekkürler

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

SirProNauth

Üye
Şu kısayolları koordinatsız yerleştiremiyomuyuz alta inmiyor

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Şu kısayolları koordinatsız yerleştiremiyomuyuz alta inmiyor
Koordinatlarla uğraş biraz şu anda bende yüklü değil de örneğin Y yi 90 yap olmadı biraz daha büyüt rakamları veya bu da olmadı ise Y yi ilk haline döndür X ile uğraş rakamları büyüt/küçült kafana göre ayarla. Yeni güncelleme çıkarsa bu bölümün düzeltileceğine eminim.

asigsasi

asigsasi

Üye
Koordinatlarla uğraş biraz şu anda bende yüklü değil de örneğin Y yi 90 yap olmadı biraz daha büyüt rakamları veya bu da olmadı ise Y yi ilk haline döndür X ile uğraş rakamları büyüt/küçült kafana göre ayarla. Yeni güncelleme çıkarsa bu bölümün düzeltileceğine eminim.
Y aşağı yukarı indirmek için X de sağa sola kaydırmak için :)

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Ağabey uygulama simgesine tıklayınca josslauncher yazısı geliyor 10 sn sonra kapanıyor bunu nasıl çözerim acaba

crazyoff

Üye
normal kalici olarak yapilsa guzel olur kapama tusuna basinca kapaniyo

ozgurmen

ozgurmen

Üye
SELAM SERTİFİKA HATASI VERİYOR YÜKLEYEMİYORUM

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Telefon u hackle düzelir

Üst Alt