Jolla Shadow by Duylinh27884

Sponsorlu Bağlantılar

Hasand.

Hasand.

Üye
teşekkurler temayı edıtlerım

sevda sena

sevda sena

Üye
çok hoş teşekürer

achambo

achambo

Üye
50-55 dk uğraştım daha ilk hali en büyük sorun açık renkte görülmemesi şuan hastayım eve geldim de cuma bitirmeye çalışırım:)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve By Kavak
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
50-55 dk uğraştım daha ilk hali en büyük sorun açık renkte görülmemesi şuan hastayım eve geldim de cuma bitirmeye çalışırım:)
koyu renkte de gözükmüyor:ehe
geçmiş olsun semih :)

• Beğen
Tepkiler: achambo
achambo

achambo

Üye
koyu renkte de gözükmüyor:ehe
geçmiş olsun semih :)
abi simgelere çok uğraşmadım içini boşaltıp 0,7 kalınlık koydum:D, açık kapalı kısmını yapmak işkence gibi onla uğraşıyodum. Bir de jolla da arka plan sıkıntısı yok zaten ya arkada yarı şeffaf ekran var ya da üstten çekilen kısım mı nereyse attığım sste olan yer bulunuyor bakalım cumaya güzel olursa set yaparım yoksa isteyene yaptığımı atarım.:)bir de şu ilk ekrandaki hava durumlu saat hangisi?:tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
abi simgelere çok uğraşmadım içini boşaltıp 0,7 kalınlık koydum:D, açık kapalı kısmını yapmak işkence gibi onla uğraşıyodum. Bir de jolla da arka plan sıkıntısı yok zaten ya arkada yarı şeffaf ekran var ya da üstten çekilen kısım mı nereyse attığım sste olan yer bulunuyor bakalım cumaya güzel olursa set yaparım yoksa isteyene yaptığımı atarım.:)bir de şu ilk ekrandaki hava durumlu saat hangisi?:tebessüm:
tema daki ikonların aynısını yapma şansın yokmu :hmmm

WeatherClock Clone White by Vitan04 mod skin by Duylinh27884 - MaxiCep

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
widget ekleme yerindeki bluetooth gibi mi? Açık, kapalı güzel nasıl durur acaba,
abi sordum da buldum 2 dk önce saolasın:ehe
bu senin yaptığın farklı bir set olmuş neyse önce sağlık :)

achambo

achambo

Üye
bu senin yaptığın farklı bir set olmuş neyse önce sağlık :)
bunu da çıkarayım abi şu tema ikonları gibi nasıl iyi olursa dersiniz aklıma çok bir şey gelmedi açık/kapalı gösterim için:)

öyle abi üşüttüm önemli değil o kadar azcık baş ve karın ağrım var:)

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
bunu da çıkarayım abi şu tema ikonları gibi nasıl iyi olursa dersiniz aklıma çok bir şey gelmedi açık/kapalı gösterim için:)

öyle abi üşüttüm önemli değil o kadar azcık baş ve karın ağrım var:)
tekrar geçmiş olsun :) açık kapalı olayı beyaz açık olur mesela

achambo

achambo

Üye
tekrar geçmiş olsun :) açık kapalı olayı beyaz açık olur mesela
cuma akşam bakarız abi şu iconlar tam olsa hiç sıkıntı olmaz uğraşması işkence:) neyse hayırlı geceler yatcam okul var:)isa abi dün akşam denedim tema ikonları gibi yapmayı da çok sırıtıyo çok parlak kalıyo temadakiler ayrı bi mat renk tuturması fln. Sıkıntı.

Gölge yapma, şekilde yok da renk matlığı on off göstermede sorun var

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
cuma akşam bakarız abi şu iconlar tam olsa hiç sıkıntı olmaz uğraşması işkence:) neyse hayırlı geceler yatcam okul var:)isa abi dün akşam denedim tema ikonları gibi yapmayı da çok sırıtıyo çok parlak kalıyo temadakiler ayrı bi mat renk tuturması fln. Sıkıntı.

Gölge yapma, şekilde yok da renk matlığı on off göstermede sorun var
ya bızım 4.4 kıtkat toogle set ne oldu :D

Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
kardeşlerim signedmi unsignedmi

VOLKAR

VOLKAR

Üye
TENKS

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
Isa abi bu tema ile paylaştığın görüntüsü arasında çok fark var. Menü seçeneklerinde yansıma var. Ayrı olarak opera mesajlar yüklediğim tema içinde yok. Çok farklı onu bulabilirmiyiz. Sanırım moda daevanin ikonlarıni kullanmışlar. Yanlısım varsa düzelt :)

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
Isa abi bu tema ile paylaştığın görüntüsü arasında çok fark var. Menü seçeneklerinde yansıma var. Ayrı olarak opera mesajlar yüklediğim tema içinde yok. Çok farklı onu bulabilirmiyiz. Sanırım moda daevanin ikonlarıni kullanmışlar. Yanlısım varsa düzelt :)
evet haklısın zaten adama baskı yaptık da aldık temayı :D ikonlar için ben ikon paket paylaştım eğer içinde varsa temaya eklerim :)

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
oooo bu güzelmiş c7ye yükleyim hemen :D
ikon desteği nasıl acaba :)

• Beğen

Üst Alt