Jin Hao Effects V5 [ 22.03.2012 ]

Sponsorlu Bağlantılar

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
arkadaslar sis dosyasini burdan kurabilirsiniz bu sisleri yukledikten sonra yeniden baslatin

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: S.E.C.R.E.T, Esendağlı, hayalet2304 ve 3 diğerleri

kadıköy_polisi

kadıköy_polisi

Üye
eyvallah ustad..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Eline sağlık usta

pirenuri

pirenuri

Üye
Konu tasindi tesekkurler sis yapilir ama zaten benim cfw kullanan arkadaslar c:data/animations icine atabilirler.
C6-700-701-e7-n8-c7 hepsi icin gecerlidir.
kardeş iyide c:data içinde animation yok sadece c:animation var

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
​O zaman C:/animations un içine at.

Fakat tahminimce Kurtuluş abinin CFW sinde de E de olması gerekiyor. İsterseniz şöyle yapın arkadaşlar. Kurtulus40 CFW en son çıkan yani 18.03.2012 tarihli. Bu CFW ye normal JinHao V3 sis halindeki efekt dosyasını kurun sonra dosya yöneticisinden bu yeni JinHao V5 efects klasörünü E ye atın çalışacaktır. Ama zaten sis dosyasını Kurtulus abi yaptığı için bunlara da gerek yok.

ByRedox

ByRedox

Üye
bu seri süper yaa

----------Eklendi @ 20:33:06 ---------- Yazıldı @ 20:31:44 ----------

ben themefx kullanıyorum nereye atacam ordan aktifleştirmek için

yaren_dede

yaren_dede

Üye
favorim jin hao 2 ydi şimdi 5 oldu :alkis

kalkan_yumruk

kalkan_yumruk

Üye
eyvallah

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
sadece hackli Telde mi çalışıyor

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Evet sadece hackli tellerde çalışır....

ayhan124

Üye
sayet telınız hacklıyse sıs dosyasını c ye kurun.bilgısayarda effect v5 ısmını sılıp sadece effects yapın ve pc suıte baglayıp e ye atın.teli acıp kapayın.temalardan efektı acın.tamamdır....

emelli

emelli

Üye
dostum :tşk:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

----------Eklendi @ 11:07:02 ---------- Yazıldı @ 11:05:38 ----------

sayet telınız hacklıyse sıs dosyasını c ye kurun.bilgısayarda effect v5 ısmını sılıp sadece effects yapın ve pc suıte baglayıp e ye atın.teli acıp kapayın.temalardan efektı acın.tamamdır....

telefonu kapatıp açmanıza gerek yok temayı değiştirin yeter

alibyr1

Üye
Nokia, ovi suitte neden böyle güzel uygulamaları yayınlamaz anlamıyorum.Benim telefon hackli değil zaten yapmasını da bilmiyorum.
Ama effect çok güzelmiş gerçekten.

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
uyugulama kurulmuyor dahili bileşen hatası alıyorum acaba sorun neyden kaynaklanıyor.

fathbzkrt

Üye
arkadaşlar n8 için nasıl ayarlanıyr teli hacklemek mi gerek n8 kurmak için ?

emelli

emelli

Üye
Arkadaşlar effect v5 yüklü bende. indirdim rardan çıkarıp resource effect klasörüne attm okumadı neden

mitrefix

Üye
Arkadaşlar effect v5 yüklü bende. indirdim rardan çıkarıp resource effect klasörüne attm okumadı neden

KO9

KO9

Üye
Bu effect'de tek kötü yan ekranı sola yatırınca çok kısa bir süre lag yaşanıyor.. acaba bunun süresini effect dosyalarından kısabilirmiyiz. Yada şöle sorayım ekranı sola yatırdığımızda görülen effect hangi dosya ile sağlanmakta.. Bu konuda bi yardımcı olursanız çok sevinicem...

arslanla

arslanla

Üye
teşekkürler,işe yaradı. Güzelmiş

Üst Alt