jilet sürdüm :(

Sponsorlu Bağlantılar

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
jilet sürdüm :(
arkadaşlar yaş 14 tüy tüydü bende mac 3le malümü yerler için kullanıyordum sinirlendim köpüğü sürdüm kesitim tüyleri 2 gün oldu orası bomboş sarımsak falanmöı süreyim yoksa kendi çıakrmı çıkmasada olur tüylü tüylü iyi olmuyor ama topderler diye korkuyom

mangdaşire

mangdaşire

Üye
korkma kendi çıkar.hemde öyle böyle degil çok aşırı çıkar.ama bence alma sonra başa bela oluyor.bende o malum yeri almıştım :ehe sonra saçımdan uzun çıkmaya başladı,1 senedir falan almıyorum :D.top derlerse sende bir şekilde yanıtını ver ya da sevgilin olsun.:oke:

Krofessional

en fazla 5-6 güne çıkar ;)

powerlogy

powerlogy

Üye
Rahat ol , belirli bir yaştan sonra keşke çıkmasa diyeceksin , kesersen parlak olur , beter kokar , kesmezsen orman olur , mis kokar. :aha:
Tekerleme yazdık iyi mi :d:

• Beğen
Tepkiler: Mertolozzi
TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
korkma kendi çıkar.hemde öyle böyle degil çok aşırı çıkar.ama bence alma sonra başa bela oluyor.bende o malum yeri almıştım :ehe sonra saçımdan uzun çıkmaya başladı,1 senedir falan almıyorum :D.top derlerse sende bir şekilde yanıtını ver ya da sevgilin olsun.:oke:
:d MERAK ETME KZILARI YTANILTMAYI İYİBİLİRİM :d: AMA GÜNAH DİYE ALDIM YANİ YOKSA BENDE BÖYLE ŞEKİL VERMEYİ SEVİYORUM

----------Eklendi @ 19:07:49 ---------- Yazıldı @ 19:07:23 ----------

Rahat ol , belirli bir yaştan sonra keşke çıkmasa diyeceksin , kesersen parlak olur , beter kokar , kesmezsen orman olur , mis kokar. :aha:
Tekerleme yazdık iyi mi :d:
YAV HAKKET ALALI İKİ GÜN OLDU MALUM YERİ HEMEN UZADI LANET OLASI :naughty:
:d::d:SÜPERMİŞ

Krofessional

En iyisi her banyo yaptığında banyo için özel jiletler var onlardan al 1 tane haftada bir deistr 50 krş zaten ;) dalin varsa köpürt :D snrada fışt kes :D

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
En iyisi her banyo yaptığında banyo için özel jiletler var onlardan al 1 tane haftada bir deistr 50 krş zaten ;) dalin varsa köpürt :D snrada fışt kes :D

dalin yok yazılışını bilmiyom ama okunuşu hedenşovdırs :d: var olurmu

rsm39

rsm39

Üye
mac 3 le etek trasi sakat olur benden soylemesi mavi jilet kullan tras kopuguyle kes kurtul

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
mac 3 le etek trasi sakat olur benden soylemesi mavi jilet kullan tras kopuguyle kes kurtul
yooo hiç skat olmuyo ben çok memnunum sanki hiç kesmiyo ama çok süper kesiyo canda yakmıyo

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Dostum niye top desinler. Her zaman için temizlik iyidir, niye bu kadar kıl meraklısı olduğunu anlayamadım şahsen.

Hem sanki tıraş olduğun yerleri herkes görüyor da... :)

Krofessional

_є_®_¢_α_N_™;3462331' Alıntı:
Dostum niye top desinler. Her zaman için temizlik iyidir, niye bu kadar kıl meraklısı olduğunu anlayamadım şahsen.

Hem sanki tıraş olduğun yerleri herkes görüyor da... :)

belki gece hayatı var :D

grammarcan

Üye
head and shoulders olmasın o :D

SilentOne

SilentOne

Üye
bnce hiç jilete girişme sonra sıkılıyon

• Beğen
Tepkiler: mangdaşire

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
kardeşim bu yaşta ne yapacaksın kılı tüyü yahu nerden aklına geldi
arkadaşlar yaş 14 tüy tüydü bende mac 3le malümü yerler için kullanıyordum sinirlendim köpüğü sürdüm kesitim tüyleri 2 gün oldu orası bomboş sarımsak falanmöı süreyim yoksa kendi çıakrmı çıkmasada olur tüylü tüylü iyi olmuyor ama topderler diye korkuyom

technoshark

technoshark

Üye
:allalla:
:kop:
:kop:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105

Üst Alt