[JiiKoo] fMobi v2.00(1) S60v5 (OS9.4) 'Resmi Türkçe'

Sponsorlu Bağlantılar

sublieutenant

sublieutenant

Üye
    Konu Sahibi
[JiiKoo] fMobi v2.00(1) S60v5 (OS9.4) 'Resmi Türkçe'

Dalında en iyi facebook uygulamasıdır.
Hala yükleyemeyenler var sanırsam, kullanmayan kalmasın..

QT yazılımı ile birlikte çalışmaktadır, 3 part halinde PC nize indirin, içinden ana dosyayı ve ardından qtmobility paketlerini telefonunuza kurun..

(piyasada kararsız sürümler mevcut nedense, bu paket bu qt ile birlikte kesin çalışmaktadır arkadaşlar)

Orjinal site :
(Ovi mağazaya yönlendirmekte ve ücrete tabiidir)

RAR Pass : maxicep

Güle Güle Kullanın. :lol

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ahmet 3579, SametCan43, thebest53 ve 7 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: sublieutenant
cemal1905

cemal1905

Üye
tşk

Melih ORMANLI

Melih ORMANLI

Üye
partlar mort yau lınkler calısıyoda zıplerde bı sorun var herhalde tekrar ındırdım ama

sublieutenant

sublieutenant

Üye
    Konu Sahibi
Çalışıyor arkadaşım, 3 partıda indirip aynı klasör veya dizin içerisindeyken ilk partı açıp pass giriyosun rahatça ve sapasağlam çıkıyorlar ;)

v3!N

v3!N

Üye
ben bu programin ayni surumunu kendi sitesinden indirmistim program calisti fakat programdan her cikip tekrar girdigimde facebook hesabima tekrar giris yapmam gerekiyodu buda beni sinir ediyordu bunda da boyle sorun var mi?

devil1903

devil1903

Üye
ben bu programin ayni surumunu kendi sitesinden indirmistim program calisti fakat programdan her cikip tekrar girdigimde facebook hesabima tekrar giris yapmam gerekiyodu buda beni sinir ediyordu bunda da boyle sorun var mi?
Programı calıştırdığında ayarlardan logout on exit in karşısındaki tiki kaldır arkadaşım. Yoksa her programı kapadığında logout yapar.

sublieutenant

sublieutenant

Üye
    Konu Sahibi
Türkçesi mevcut zaten, logout yapmak? Çıkış yapar ;)

Trismegistos

Üye
Programı kullanırken telefon reset atıyor ilginç.

ByAqustiC

ByAqustiC

Üye
güzel bi program arayüzü fln ama fotoğraf yükleyemyrm ben o kısımda fotolar cıkmıyor ve programdan cıkıncada hesabı unutuyo

devil1903

devil1903

Üye
Trismegistos; reset atmak derken telefon kapanıp açılıyor mu? ilginç, bazen aşırı ram kullanımından dolayı programdan attığı oluyorda reset atmayı ilk senden duydum.

ByAqustiC; bu program aslında s^3 sistemler için optimize edildiğinden s60v5 li telefonlarda sıkıntılı çalışıyor. Resim upload bende de aynı facemdeki resim kategorileri cıkıyor herhangi bir kategoriyi tıkladığımda sadece resim için bir açıklama girin ekranı var alt taraf bomboş telefondaki ya da hafıza kartındaki resimler cıkmıyor. Diğer sorunun için üst mesajda yazdım ayarlardan değişiklik yapman lazım.

sublieutenant

sublieutenant

Üye
    Konu Sahibi
güzel bi program arayüzü fln ama fotoğraf yükleyemyrm ben o kısımda fotolar cıkmıyor ve programdan cıkıncada hesabı unutuyo

Ayarlar sekmesinden en üstteki ''çıkarken beni unut'' işaretini kaldır, ondan sonra unutmaz hafızası kuvvetlidir..

Telefonun reset atması olasılığı QT sürümünden kaynaklanabilir.. daha önce yüklenen bileşenler varsa kaldırın, bu paketleri yükleyin.. Tamam program aşırı RAM kullanır ama bu yüzden reset atmaması , en fazla programın kapanması gerekir.

ByAqustiC

ByAqustiC

Üye
walla ne x.face ne fmobi operaya dewam en iyisi :d

phaselis

Üye
arkadaşlar uygulama çok güzel sağolun ama bi sıkıntım var program çalışırken mesela mesaj geliyo kapatma kırmızı tuşuna basıyorum arka plana atmıyo komple programdan çıkıyor bunu engelleyebilir miyiz

devil1903

devil1903

Üye
fMobi v2.3 daha stabil geldi gözüme bikaç saat kullandım programdan atma falan olmadı, menüler arası geçişte çok hızlı olmasada düzeltilmiş, mesaj bölümü konuşma balonuna benzetilmiş hoş görünüyor.

HalfEvil333

Üye
beyler bende çalışmıyo tıklıyorum proya loading cıkıyo daha sonra bem beyez ekran oluyo 10dk bekledim değişmedi ..?

devil1903

devil1903

Üye
Muhtemelen QT bileşenlerinden birini eksik veya yanlış kurmuşsundur. QT'nin bütün bileşenlerini kaldırıp tekrar dene istersen.

bladell

Üye
arkadaşlar nasıl kuracaz ayrıntılı bi açıklama yapın 3 dosya var 3 ünüde indircez mi şimdi??

----------Eklendi @ 16:45:39 ---------- Yazıldı @ 16:43:16 ----------

bide sertifika hatası var :S

yunus_7888

Üye
ya bu mesajlar bölümünde gelen mesajlara cevap yazılmıyor nasıl yapacağım bi yardımcı olurmuşunuz

devil1903

devil1903

Üye
arkadaşlar nasıl kuracaz ayrıntılı bi açıklama yapın 3 dosya var 3 ünüde indircez mi şimdi??

----------Eklendi @ 16:45:39 ---------- Yazıldı @ 16:43:16 ----------

bide sertifika hatası var :S
Fmobi 2.0.1 var ilk ataçlı dosyalarda ve 3 part rar dosyasıyla toplamda 4 dosya var, rarları bir klasör içine indirip rardan cıkar. QT ve gerekli bileşenleri çıkar önce onları yükle. Ardından Fmobi'yi yükle, sertifika hatası diyorsa telefonunu hackle ya da programları sertifikala (sertifika anahtarların varsa tabi ki - yoksa mecbur signedini bulacaksın QT'nin)

ya bu mesajlar bölümünde gelen mesajlara cevap yazılmıyor nasıl yapacağım bi yardımcı olurmuşunuz
Az önce baktım gelen mesajlara tıkladığımda zarf ve oklu bi simge cıkıyor ona tıkladığımda mesajlara geri cevap yazabiliyorum. Bende burda verilenden farklı bir versiyon V.2.3 var belki yeni versiyon olmasındandır. Upload ettim, sendeki (v.2.0.0 veya v.2.0.1 ise) programı kaldırıp birde bununla dene bakalım. Cevap yazma kısmı görünecek mi?

Üst Alt