jet hızıyla bitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
qurbuz

qurbuz

Üye
    Konu Sahibi

Aslan, henüz Seyrantepe'nin temeli dahi atılmadan ismi için pazarlığa başladı. Kazanç yılda 5 milyon €.


ÇETİN PAZARLIK
G.Saray yönetiminin, Seyrantepe için tam bir yıldır Türk Telekom ile görüşmeler yaptığı öğrenildi. Stadın temeli bile yokken isim için Telekom'la pazarlık yapıldı. Son bir ayda hız kazanan görüşmeler jet hızıyla bitti.

ÖDEME SEZON BAŞI
Formada 'avea', kollarında ise 'Türk Telekom' ibaresi olacak. G.Saray, 2009-2010 sezonuna yetiştirilecek stattan 3 locayı Türk Telekom'a verecek ve yıllık 5 milyon euro kazanacak. Para her sezonun başında alınacak.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

DiaBLoS
Cevap
0
Görüntüleme
237
DiaBLoS
mürteza16
Cevap
4
Görüntüleme
383
Mert
Kingmortall
Cevap
42
Görüntüleme
2K
1STayTRue35
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
318
Haydar
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt