Galatasaray 0-2 Braga

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
fasafiso bunlar adamlarda iş yok iş yavaş futbol oynuyorlar orta saha çökmüş daha hakemde hakem diyor
Eskişehir maçını kesin kazanmamız lazım yoksa baya moralimiz bozulur. Fatih Terim bunlara baya fırça atar inş. ama hakemin de suçu vardı yaa.. :D valla sinirden gülüyorum ya yeneceğimiz maçı kaybettik :) herkeze iyi Geceler :ağlarım:

haltie

haltie

Üye

oyunculara kızdığı için mi hakeme bağırdı bi gidin ya asıl şaka sizsiniz :d:

Orada hakeme bağırdı ama kızdığı sinirlendiği hakem değil orda yapılan gereksiz hatalaraydi sinirlendi hakeme bağırdı ,zaten maç sonu aciklamasinda yaptı onu ama maksat bahaneyse bahane çok,ünal aysal çıksın bu hakemde iyi maç yönetti desin bjk maçında ki gibi olmuyor tabi hakemler müstehak sizin gibi fanatik düşünenlere

'Sefer

'Sefer

Üye
hakemler bize niye mustahak olsun şu anda braganın galibiyetine sevinenlere 2 3 dk lık eğlence çıkıyor işte onlarda haklı arada bi mutlu olmaları lazım başkalarının eliyle gerdeğe girmeye :)

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye

Orada hakeme bağırdı ama kızdığı sinirlendiği hakem değil orda yapılan gereksiz hatalaraydi sinirlendi hakeme bağırdı ,zaten maç sonu aciklamasinda yaptı onu ama maksat bahaneyse bahane çok,ünal aysal çıksın bu hakemde iyi maç yönetti desin bjk maçında ki gibi olmuyor tabi hakemler müstehak sizin gibi fanatik düşünenlere

iyiki burak kendini yere attı :D :D bu da olmassa başka bişey diyemiyeceksiniz ya. herkes biliyor burağın kendini bjk maçında kendini yere attığını hakem bjk maçında da kötüydü beşiktaşın hakkı yendi. ama sizde biraz tarafsız olarakk bu maçı braga maçını yorumlayın hakemin suçu hiç mi yok. ? :D

- - - Eklendi - - -

bu arada maxicep yine reklamlarla dolmuş sayfalara zor girebiliyorum.. siteden soğutuyor böyle reklamlar. yanlış anlamayın lütfen eleştirilere de katlanmanız gerekiyor admin abiler :D :) harbi çok kötü siteye giremiyorum ya. :)

'Sefer

'Sefer

Üye
bu dediklerim kimsenin zoruna gitmesin, avrupada Galatasarayın yenilmesine sevinenlerin bu yaptığına Türk Askeri olupta terör örgütünü destelemek gibi hainliktir benim gözümde!!! Arsenal maçımız öncesi Ankarada gençlerbirliği maçında arsenal pankartı açanlar bunu çok iyi bilirler...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
iyiki burak kendini yere attı :D :D bu da olmassa başka bişey diyemiyeceksiniz ya. herkes biliyor burağın kendini bjk maçında kendini yere attığını hakem bjk maçında da kötüydü beşiktaşın hakkı yendi. ama sizde biraz tarafsız olarakk bu maçı braga maçını yorumlayın hakemin suçu hiç mi yok. ? :D

- - - Eklendi - - -

bu arada maxicep yine reklamlarla dolmuş sayfalara zor girebiliyorum.. siteden soğutuyor böyle reklamlar. yanlış anlamayın lütfen eleştirilere de katlanmanız gerekiyor admin abiler :D :) harbi çok kötü siteye giremiyorum ya. :)

sadece burağın olayı değilki play off maçını hatırlarsan yine aynı olay taraftar delirdi ernst hakeme topu attı kart gördü hilbert tepkisi yüzünden kart gördü yani düşündüğün zaman ilk değil :D

addblock kullan reklamları kapatıyor güzel bir uygulama:)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bu dediklerim kimsenin zoruna gitmesin, avrupada Galatasarayın yenilmesine sevinenlerin bu yaptığına Türk Askeri olupta terör örgütünü destelemek gibi hainliktir benim gözümde!!! Arsenal maçımız öncesi Ankarada gençlerbirliği maçında arsenal pankartı açanlar bunu çok iyi bilirler...

dostum futbol bölümü kurallarını oku ona göre yorumlarına biraz dikkat et seni anlıyorum malubiyeti hazmetmek zor ama yorumlara dikkat edelim sonuçta futbol konusunda tartışmak biraz sıkıntılıdır çünkü herkes kendi yönünden düşünür burda sevinen olmamasına rağmen ilk mesajından beri sevinenlerden bahsediyorsun. Malesefki galatasarayın mağlubiyetine sevinen bjk ve fb taraftarı elbet var ama unutma bjk veya fb'nin mağlubiyetine sevinen galatasaraylılarda var ama malesef her takım taraftarında var. O yüzden bu tarz yorumlara gerek yok o onların ayıbı.

• Beğen
Tepkiler: haltie
haltie

haltie

Üye
Yav arkadaşim konuda diğer konuda yorumlarimiz isteğimiz beklediğimiz gs yensindi kaldı ki gökhan arkadaşımız fanatik gsli o bile ne kadar tarafsız yorumladı fatih terim çıktı eleştiri yaptı kendi ve oyuncuları adına lig maçı gibi oynadık dedi siz burda hakem diyorsunuz baskılı oynadı ama iyi oynamadi kimsenin sevindigi yok.

Kendi yararınıza olunca hakem hatalarını konuşmuyorsunuz iki ofsayt pozisyonunu eleştiriyorsunuz.

Ben gsnin kazanmasını istiyorum aksini düşünenleri kıniyorum bjkli olarak ama istemeyen insanada vatan haini demeye gerek yok gelin maçınızi yorumlayin gelir gelmez hakem birde bu maç yenilmemize sevinenler vardır diye giriş yapiyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
'Sefer

'Sefer

Üye
siz niye tepki veriyorsunuz kardeşim ben burda sizi tanıyorum, ama bu laflarım gizli sevinen arkadaşlara gelsin yarası olan gocunur + facebooka bi girin bakalım dediklerimde haklı olduğumu çok iyi göreceksiniz, evet hakeme takarım ne zaman oyunda konsantrasyonu yakalayıp tam gol atıcak bi atakta bi harekette faul düdük faul düdük, bu maç fenerin olmuş olsaydı tüm dünyanın anası bacısı kalmazdı lütfen herkes aynı torbaya konmasın

- - - Eklendi - - -

Türkiyede ve avrupada Galatasarayı çekemeyip düşmanlık yapanlar olduğu sürece biz haklıyız istediğimiz yorumu da yaparız, hükmüde veririz

haltie

haltie

Üye
Biz konusuyorduk çünkü bahsettiğin tarzda kimse gelmedi gelirse onlara dersin ortam germeye gerek yok ha varsa facebookta onlara bi gidin yeaa dersin burada kimsenin sevindigi yok.

'Sefer

'Sefer

Üye
sen öyle san. Şu an garanti 3 kişi ismi veririm ama ben vermeyeceğim onlar gelecek buraya mesaj yazacak

haltie

haltie

Üye
Ben isim vereyim bir tane murat greenmile adama uzuleceksin mi diyeceğiz sonuçta rakip takım taraftari olarak bakıyor yoksa vatan haini vs değil neden öyle düşünüyorsunda diyemezsin , gelip konuda yorumda yapmadıkendim bjk liyim ama destekliyorum her takımımızı çünkü herkes farklı,tartışmaya gerek yok kalp kirmaya düşman olmaya gerek yok futbol konusalım konumuz futbol

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
adamlar 10 kişi defans yapıyo.kilidi açacak futbol oynamadık oynayamadık

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Hakem mi?
Hakem kusursuz maç yönetti .. Oyuncularla ilişkileri mükemmeldi . Tüm pozisyonların icin de yer aldı ...

Maça gelirsek braga çok akıllı oynayarak maçı kazanmayı fazlasıyla hak etti ...
Galatasaray in o oyun sablonuyla braga defansını geçmesi mümkün değildi ...
Umut desen saha da yok ... Burak deseniz ne yaptığını kendi de bilmiyor ... Melo deseniz inanılmaz formsuz ...

Meloyu ve umutu o kadar süre saha da tutan fatih terimin öncelikle kendini eleştirmeli ...
Emre çolak ve elmander 11 de başlamalıydı ...

Şampiyonlar liginde oynuyorsun forvetin burak ve umut ... Vay anam vay ...!

India

India

Üye

şu gruptan çıkmak istiyrosak son 4 maçta 12 puan banko kazanmamız lazım. manchester maçındaki oyun bizi umutlandırsada dünki maçtan sonra artık gerçekçi olalım belki uefa için oynayabiliriz bundan sonra. cluj maçından ne yapıp 3 puan çıkarmak lazım yoksa uefada hayal olur, şu grup nasıl bitecek çok merak ediyorum

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Medya da hakemin eleştirildiği sadece bir yazı göstersene bize?

haltie

haltie

Üye
Ne hakemi ya hala hakem diyorsunuz biraz buraki eleştirin yada rieranin orda oynamasını kaldiki adamlar bir iki tane çok net pozisyona girdi top gsdeydi ama yan yan yengeç gibi hareket etti sonuca gitmek lazım

'Sefer

'Sefer

Üye
Medya da hakemin eleştirildiği sadece bir yazı göstersene bize?

üzgünüz ne yazıkki türkiye'deki medyaların fenerbahcenin bataklığına battığı için size bu konuda yardımcı olamıyoruz

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator

üzgünüz ne yazıkki türkiye'deki medyaların fenerbahcenin bataklığına battığı için size bu konuda yardımcı olamıyoruz

Şimdi ne alaka ...
İki saattir hakem hakem diye söyleniyorsun, hadi biz futboldan anlamıyoruz ...
Hadi bize göster hakem çok kötüydü yok hakkımızı yedi diyen sadece bir kişi göster,.
Medya dan diyen bir tane spor yazarı şöyle ...
Galatasarayli olsun o kişi de ...

Bekliyoruz ...

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Dünkü maçta kötü oynamadık.Oraya boşa gitmediğimizi göstereceğiz.4 maç daha var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt