Jely red toggle by yaren_dede [altyapı by Goldybewon]

Sponsorlu Bağlantılar

asigsasi

asigsasi

Üye
onların çizimleri de havada kalmasın :ehe

achambo

achambo

Üye
bahadır abi kıskanma lütfen :ehe

:sarıl:

• Beğen
Tepkiler: manolyam63
manolyam63

manolyam63

Üye
tskler....

asigsasi

asigsasi

Üye
bahadır abi kıskanma lütfen :ehe

:sarıl:

bir tane set yaptın oda hazır set üzerinde oynama oldu şöyle kafana göre çizimler yap diyecem boşuna diyecem :ehe

- - - Eklendi - - -

bak bu ikonların içine 3g mobil veri vs yerleştir

Anil-D

Anil-D

Üye
vay atarlı kelimeler semihten

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

MaxipmaN

Üye
bahadır abıye atar yapmayın ha sakın bak :) sevdim ben ama orjinal takılıyom bu aralar

asigsasi

asigsasi

Üye
semih sende istek yok ki yapasın :evet:

manolyam63

manolyam63

Üye
cok guzel olmuşş

achambo

achambo

Üye
tamam bakmam o zaman

achambo

achambo

Üye
asigsasi

asigsasi

Üye

üstteki mesajına bak:)

hem sen bakma diyosun hem de tmm bakmıyım diyince de zorla yaptıracak değiliz yazıyosun anlamadım :ehe

ben seni teşvik etmeye çalışıyorum fakat sen bakarız diyerek benim yukarıya yazdığım mesaja beni pişman ediyorsun yaptığın seti benim için yapmayacak sın paylaşımı seven biri isen herkes için yapacaksın bunun içinde seni zorlayacak değilim bakarız lafı gönülsüz bir anlam ifade eder bilmem anlatabildim mi

achambo

achambo

Üye

ben seni teşvik etmeye çalışıyorum fakat sen bakarız diyerek benim yukarıya yazdığım mesaja beni pişman ediyorsun yaptığın seti benim için yapmayacak sın paylaşımı seven biri isen herkes için yapacaksın bunun içinde seni zorlayacak değilim bakarız lafı gönülsüz bir anlam ifade eder bilmem anlatabildim mi

abi yoldayım kafam yerinde değilki hakan abiye set yapıyodum bu sabah beyaz çerçeve kaldı onu kaldırcam sonra da senin dediğini veya hiç yapılmamış değişik bir şey yapmayı düşünüyorum anlmışsındır umarım:)

asigsasi

asigsasi

Üye

abi yoldayım kafam yerinde değilki hakan abiye set yapıyodum bu sabah beyaz çerçeve kaldı onu kaldırcam sonra da senin dediğini veya hiç yapılmamış değişik bir şey yapmayı düşünüyorum anlmışsındır umarım:)

kafana göre takıl bu konuda artık benim tarafımdan hiçbir yorum dahi duymayacaksın

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
achambo

achambo

Üye

kafana göre takıl bu konuda artık benim tarafımdan hiçbir yorum dahi duymayacaksın

niye abi ya

- - - Eklendi - - -

bir şeye sinirlenmişsin:hmmm

- - - Eklendi - - -

bu widget meselesinden ayrı

Üst Alt