İpucu JAVAYI TAŞIYAN HEP MAXİCEP OLMUŞTUR.

Sponsorlu Bağlantılar

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
s40 öleli yıllar oluyor bırak bu sevdayı :D kimse s40 tellere geri dönmez ztn biraz mantık yürütürsek adam 360p videoyu kasarak açan 10-30 mb arası ramı olan tuşlu ve işlemcisi kaç mhz belli bile olmayan bir tel mi kullanır yoksa o fu ll hd 4k vb videoları 1sn bile sorun yapmadan oynatan 512mb-3gb arası rami olan telleri mi kullanır
son olarak s40 ta sistemde değişiklik yapma derken s40 ı modifye etmeyi diyorsan sanırsam o konular vardı hatta bir zamanlar c3 00 telefonumda çok yapmıştım phoneix diye bir program mı ne vardı onunla
:D -Note 4 :sirit:
4k yı pc zor açıyo tel nasıl açacak abartma

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
1. Bir çok insan Android, iOS ve WP yerine Nokia S40 tercih eder
2. Hem S40-lar 2-ci telefon olarak kullanmak için idealdir
3. Telefonda video izlemek mi? Televizyonumu açarım, Youtube-dan 1080p video izlerim. Video izlemek için neden S40 kullanıyım?
3. S40 telefonların bir çoğu 220MHz işlemciye ve 128Mb RAM-a sahiptir
4. Phoenix mi? Bir az araştır rus ve ingiliz kaynaklarından. Bu konuda master oldum artık
5. Şu an hangi telefonu kullanıyorsun?
6. Her kesin kendi fikrimi söyleme hakkı olduğunu unutmayalım lütfen
@SoulsEagle

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
:D -Note 4 :sirit:
4k yı pc zor açıyo tel nasıl açacak abartma
4k ekranlı teller çıkıyor merak etme ve pc hiç de zor açmıyor işlemcin güçsüzse zor açar bu arada tellerin kameraları 4k çekiyor kendi çektiği videoyu kasarak mı oynatacak :D :D note 4 bile 4k çekim yapıyor kendi telefonunda oynat 4k videoyu da gör bakalım açabiliyor mu :D
1. Bir çok insan Android, iOS ve WP yerine Nokia S40 tercih eder
2. Hem S40-lar 2-ci telefon olarak kullanmak için idealdir
3. Telefonda video izlemek mi? Televizyonumu açarım, Youtube-dan 1080p video izlerim. Video izlemek için neden S40 kullanıyım?
3. S40 telefonların bir çoğu 220MHz işlemciye ve 128Mb RAM-a sahiptir
4. Phoenix mi? Bir az araştır rus ve ingiliz kaynaklarından. Bu konuda master oldum artık
5. Şu an hangi telefonu kullanıyorsun?
6. Her kesin kendi fikrimi söyleme hakkı olduğunu unutmayalım lütfen
@SoulsEagle
1.s40 sadece 2. telefon olarak tercih edilebilir ama neden insanlar düşük telefonu tercih etsin
2.bu konuda sonuna kadar haklısınız
3.televizyon her saniye yanınızda mı arkaşınıza internetten bir video göstermek istediniz ne yapacaksınız anında telefondan açarsınız
4.phoneix konusunda master olmuşsunuzdur buna da birşey diyemem
5.şu anda iphone 5s kullanıyorum
6.evet herkesin kendi fikrini söyleme hakkı olduğu için bnde size böyle birşey dedim ;)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir

Üst Alt