Java Tabanlı Telefonlar İçin Mail Uygulaması Microsoft Corporation

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
    Konu Sahibi
Java Tabanlı Telefonlar İçin Mail Uygulaması Microsoft Corporation
Bu uygulama, mobil cihazlar için güçlü ve grafiksel bir e-posta istemcisidir (açık kaynaklı GPL lisanslı Sonimail projesine dayalıdır). İşlemleri çok iş parçacıklı, posta gönderebilir, birden fazla posta kutusundan posta alır ve ayarları aynı anda değiştirebilirsiniz.

Link :

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34, Silinen Üye 2619136 ve MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Paylaşım için teşekkürler .

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136 ve ibrahimbüyükdemir
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Direkt link verir misin üyelikte sıkıntı çıkıyor habire şifreyi beğenmiyor .

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
:spr

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve ibrahimbüyükdemir
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
:agla2:Ne site yahu ne yazdıysam beğenmedi .

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
PALA.

PALA.

Üye
:agla2:Ne site yahu ne yazdıysam beğenmedi .
Kayıt olmanıza gerek yoktur...
Buyrun aradığınız uygulama;

Siteye cep telefonunuz ile giripte indirmeniz gerekebilir, bu tip uygulamalarda sadece cihaza özel kurulum imkanı vardır...
Bu yüzden paylaştığım direk linki kaldırdım...
Not:
Bu kurulum aracıdır ve ücretsizdir, wifi bağlantısında yüklenmez ise bağlantınızın mobil veri olması gerekebilir...

Konu sahibinin işine karışmak bana düşmez ama sitedeki paylaşımların verimlliği için linki yenileyin ve görsel ekleyin.
Uygulamaları test etmeden paylaşmayınız. Çünkü symbianın eski güncelliği kalmadı üyelere kolaylık sağlayalım...
Teşekkürler @ibrahimbüyükdemir

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136, MAERKEK ve ibrahimbüyükdemir
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Teşekkürler

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Güle güle kullanın :)
Deneyip uygulama hakkında bilgi verirseniz faydalı olur. Çünkü kullanan yok...
Ayrıca imkanınız varsa bunada bir göz atın gelişmesi yıllar önce durdu ama başarılı bir uygulamadır.

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve MAERKEK

Cadillac34

Üye
N73 telefonumda internet olsa kullanırdım. Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve ibrahimbüyükdemir
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
PALA.

PALA.

Üye
İyiyim sağol.

Bir de erişim noktası sorununu çözebilirsem iyi olacak.
Hocam 1-2 hafta içinde bununla ilgili bir konu açma planım var.
C6-01 deki posta kutusunun erişiminden bahsediyorsunuz yanlış anlamadıysamm.
Bu çoğu symbian cihazda olan bir sorun...

Cadillac34

Üye
Hocam 1-2 hafta içinde bununla ilgili bir konu açma planım var.
C6-01 deki posta kutusunun erişiminden bahsediyorsunuz yanlış anlamadıysamm.
Bu çoğu symbian cihazda olan bir sorun...
Aslında C6-01 e-posta kutusu sorunum var ve tek e-posta kabul ediyor. Erişim noktası sorununu N73 telefonumda yaşıyorum.

PALA.

PALA.

Üye
Aslında C6-01 e-posta kutusu sorunum var ve tek e-posta kabul ediyor. Erişim noktası sorununu N73 telefonumda yaşıyorum.
C6 da sadece gmail hesabı ile mi senkronizasyon yapıyorsunuz. Yoksa diğer platformları mı kastediyorsunuz.
Birden çok gmail hesabını kontrol etme imkanı var ama hotmail vb. kullanmadığım için onlar hakkında fikrim yok.
Bakalım erişim sorununu çözmek adına bildiğim tutarlı yöntemleri bir konu haline getireceğim inşallah işinize yarar...

Cadillac34

Üye
C6 da sadece gmail hesabı ile mi senkronizasyon yapıyorsunuz. Yoksa diğer platformları mı kastediyorsunuz.
Birden çok gmail hesabını kontrol etme imkanı var ama hotmail vb. kullanmadığım için onlar hakkında fikrim yok.
Bakalım erişim sorununu çözmek adına bildiğim tutarlı yöntemleri bir konu haline getireceğim inşallah işinize yarar...
Telefonun kendi e-posta kutusu uygulaması var ya onu kastettim. Bir den çok mail hesabı kabul etmiyor. Sadece tek mail kabul ediyor.

PALA.

PALA.

Üye
Sadece tek mail kabul ediyor.
Sadece gmail hesabınıza erişebiliyorsunuz öyleyse. Onun dışında hot mail felan kullanamıyorsunuz...
Beni bahsettiğim posta kutusunda aynı anda birden çok gmail hesabına erişim sağlama...

Cadillac34

Üye
Sadece gmail hesabınıza erişebiliyorsunuz öyleyse. Onun dışında hot mail felan kullanamıyorsunuz...
Beni bahsettiğim posta kutusunda aynı anda birden çok gmail hesabına erişim sağlama...
O özellik N73'te var ama C6-01'de yok. Nasıl uygulama yapmışlarsa artık. Alternatif uygulama olarak ProfiMail kullanıyorum.

PALA.

PALA.

Üye
Alternatif uygulama olarak ProfiMail kullanıyorum
ProfiMail gmail haricinde çok kullanılan tüm mail türlerini destekliyormu ör: hotmail, yahoo gibi.

Destekliyor galiba, uygulama güvenli mi acaba. Siz kullandınız var mı bir yanlışı ?

Son düzenleme:

Üst Alt