Jar jad converter apk yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

pyst34

Üye
    Konu Sahibi
Jar jad converter apk yardım lütfen
arkadaşlar jar jad converter apk ye dönüştürücek bir program varmı yardımcı olurmusuz ???

AYNA

AYNA

Üye
java programı androide dönüştürmeye çalışıyorsun sen böyle birşey olacağını sanmıyorum.video değilki bu yani dönültüresin..
androidde java var diye biliyorum ama javaları desteklemiyo..

planet06

Üye
Jbed+1.20+android+2.2+java+emulator.apk isimli programı kuruyorsun. Daha sonra dönüştümek istediğin javayı seçip bu programla aç diyorsun.
Dönüştürme işlemi gerçekleşiyor. Ancak programa kurduğun java programı üzerinden bağlanıyorsun. İşte bu kadar.

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
neden istiyosunki androiddeki uygulamalar daha güzel

planet06

Üye
android uygulamaları daha güzel ama samsung i7500 kullanıyorum android 2.2 yüklü. Çalışan bir google earth apk bulamdım .

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
android uygulamaları daha güzel ama samsung i7500 kullanıyorum android 2.2 yüklü. Çalışan bir google earth apk bulamdım .

google earth o telefonda çalışmaz senin telefonda java versiyonu bile çalışmaz i7500 çok düşük özellikleri olan bi tel

'Enver'

'Enver'

Üye

Ama önce Jadmaker'la dosyanın jad'ını oluşturman lazım.İşe yarıyor mu bilmiyorum, denemedim.

murat3702

murat3702

Üye
Yarıyor

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

OBiRSeRSeRi

OBiRSeRSeRi

Üye
apk to jar converter lazım :D:D:DD:D lütfen :D zoombie booth programını kullanan varsa bayıldım ona ya :S:S:S Symbian s60V5 iCin :(

Üst Alt