jar dosyasını jad dosyasına çevirmek

kalamada

Üye
    Konu Sahibi
jar dosyasını jad dosyasına çevirmek

Kullanım:
İndirdiğiniz jar. dosyasına sağtıklayıp make jada tıklayın jar ve jad dosyasını telefona atın ve telefona girip jad dosyasını açın ve oyun yüklensin

Tepkiler: mobera44, metehaner97, burak58362 ve 7 diğerleri

mırrr

Üye
u800 telefona naısl oyun yüklenecek şimdiden tşkler

çok teşekkür ederim saol bende bunu arıyodum.çok çok saol kanki..

kikistar

Üye
çalışıo bakın ar ın içindeki ''jad maker'' programını açın çevirceğnis dosyayı ordaki boşluğa atın jar doyasının olduu yere atıo jad ı

+repp

tta

Üye
yha bnde yapamadm

benim koyduğum var şayfa 2veya 3 de

he yha boyut kuçuluo ıq sorunu dio çalışmıo arkiler sadece jad original bulup paylaşsak şimdiden thank you

ya dedıgınızı yapıyorum tele atıyorum telde programı ac dedıgımde dosya türü desteklenemiyor dıyor

onatkaan

Üye
bende runtime error file not found unzip32.dll diyor yardım edin

AKATLI

Üye
oldu olucak bide resimli anlatsaydın , daha bunu bile beceremiyo sunuz , bakın size anlatayım telefonu samsung olanlar dinleyin ;
şimdi elinizde bulunan jar dosyasını jad maker programıyla jad yapıcaksınız , gelelim nası yapıcağınıza jad maker programını açın daha sonra jar dosyasını tutun ve jad maker programının açılan penceresine sürükleyin , jar dosyasının yanında şimdi jad dosyasıda oluşmuş oldu ,,,,
şimdi elinizde PPP gate programı ve uploader programı olmalı bu programları sitede bula bilirsiniz bu programları kullanmayı paylaşan arkadaşlar anlatmış zaten hadi bakalım şimdi kolay gelsin size

Paylaşım için saol çok teşekkeürler