Jar Dosyası Nasıl Türkçeleştirilir Takıntı Oldu Beea :)

• 12 Ekim 2012
  • 1306 Okunma
  • 21 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar jar dosyası nasıl türkçe yapılır BILEN varmı?

Yazan: TheLastWarrior
  2. Bilmiyorum ama jar dosyasını winrarla sonra winrarı aç orada not defteri ile açılacak dosya varsa oradan yapabilirsin diye düşünüyorum :) temada böyle oluyordu :)

3. xplore ile jar i aç dil dosyası nerde ise onu bul onu uygun pro ile ac
    mobilhex kullan opera plusing tavsiye ederim

4. bana mobilden çözüm lazım :oke:

5. bende mobil den bahsediyorum

6. :hımm deneyelim bi o dil dosyasını bulamıyorum bir sürü class dosyası var saol yinede :)

7. genelde class olmuyor

8. en kolay çince oluyor çevirmede .class olunca hangisinin çevrilecek kelime olduğu olduğu ortaya çıkıyor tabi kullandıgınız yazı fontu çinceyi desteklemeli...

9. Valla bi yolunu bulacam en kolay yoldan yapmanında bakalım ne zaman :)

10. bulunca paylaş bizimle :)

11. pm at ben anlatıyım

12. Bakın ılk önce zntxhan türkçe indirin ve kurun. Daha sonra jarı xplore ıle parçalayın. Içinden bir sürü class çıkacak.Zntxhana girin metin olarak aç deyin ve o classları en büyük boyutundan en küçüğe sırayla açın kelimelerin bulunduğu classı kendiniz bulacaksınız. Bulduğunuzda türkçeleştirmeye başlayın fakat kodları yanlışlıkla kelime diye türkçeleştirmeyin uygulama açılmaz.Bir kaç alıştırmadan sonra eliniz alışır zaten kolay gelsin :)

13. tamam kafaya koydum bulursam paylaşırm :)

- - - Eklendi - - -

saol arkadaşm deneyecem :oke:

14. znthan daha iyi mobilhex vardır ama önce znthanda alıştırma yapabilirsin alışınca mobilhex kullan...

15. Dikkatini çektiyse ben metin olarak aç dedim hex değil.

16. mobilhex de metin olarak açma var ve znthanda program hatası verirken mobilhex de böyle hatalar az veriyor. Mobilhex de metin yapmak için options/plugins/java_class

- - - Eklendi - - -

ve sonra class dosyasını açtıktan sonra 5 e uzunca basacaksın metin olur

17. Yav o zaman biri konu açsin en kolayı hangisiyse detaylı anlatsın sizde yararlanın bizde :oke:

18. Anlattım ışte :) en kolayı o başka da yok.

19. resimli anlatsan daha kolay olacak sanki :oke: illaki vardır daha kolayı araştırmak lazım :)

20. :oke: evet en kolayı bu. Kullanılan programlar değişsede yapılan iş aynıdır.

- - - Eklendi - - -

ama nasip olursa öğrendiklerimin hepsini paylaşacağım...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 04:39