Japonyada son gülen Raikkonen

Sponsorlu Bağlantılar

Haberci

Haberci

Üye
    Konu Sahibi
Japonyada son gülen Raikkonen
Sezonun 18. yarışı Japonya Grand Prix’sinin galibi, son turda Renault pilotu Fisichella’yı geçmeyi başaran McLaren-Mercedes ve Kimi Raikkonen oldu.
Formula 1’de sezonun sondan bir önceki yarışını Kimi Raikkonen kazandı ve bu sezon yedinci kez birinci oldu. Kariyerinin 9. zaferine imza atan Finli pilot, 17. sırada start aldığı yarışta 1.29.02.212’lik derecesiyle iki Renault pilotunu geride bırakmayı başardı. Suzuka Pisti’nde Fin pilotun 1.633 saniye gerisinden Renault’nun İtalyan pilotu Giancarlo Fisichella ve üçüncü sırada geçen yarışta Pilotlar Şampiyonluğu’nu ilan eden Fernando Alonso vardı. Bu, McLaren’in aralıksız 6. birinciliği oldu.

oteb

Üye
Helal olsun Kimi'ye. Müthiş geçişleriyle F1'e yeniden hayat veriyor... ;;) ;;) ;;)

slayer

Üye
f1 e kolay kolay hayat gelmez...

ben yarısı izleyemedim
CNN "canlı" vb. hiçbir ifade kallanmayınca eski yarıştır diye geçtim
ama Fisichella’yı geçişini gördüm..

Erencivelek

Üye
cnnturk.com yarışı 9:10 diye gösteriyodu, meğer 8:30'da başlıyomuş, bide yarışı erkene almışlar, dolaysıyla yarışın son 22turuna yetişebildim.
Ama raikkonenin geçişi manyaktı!

AntiTuk

Üye
ya bu adam süper ahh bide sezon başlarında yaşadığı araç problemleri olmasaydı şimdi herif şampiyondu...
bu yarıştada gerçekten fisichellayı geçişi mükemmeldi

volkri

Üye
tek kelimeyle NEFİSSSS bir geçiş izlettirdi bizlere
walla helal olsun ve başarılarının devamını diliyorum
saygılarımla.

oteb

Üye
Geçenlerde Moto GP yarışını seyrederken duymuştum. 2007 için Ferrari'nin Raikkonen ve Valentino Rossi'yi birlikte yarıştırma planları varmış. Eğer gerçekleşirse, üfff müthiş bi ikili olur bence. Biri buz adam diğeri tam bir showman... ;;)

Üst Alt