Japonlar'ın da sivri zekalısı varmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
Japonlar'ın da sivri zekalısı varmış

İşte zihni sinir bir buluş... Aşılarla ilgili testler tartışıladursun Japonlar dünyayı tehdit eden virüse karşı takım elbise icat etti

Domuz gribi aşılarıyla ilgili testler hala bilim adamlarınca tartışıladursun Japonlar dünyayı tehdit eden virüse karşı yeni bir icat yaptı bile... Üstelik bu icadın mimarı bir tekstil firması. Buluş ise bir takım elbise.
365 STERLİNDEN BUGÜN SATIŞA ÇIKIYOR

Japonya’daki Haruyama Trading firması yemedi içmedi domuz gribine karşı takım elbise üretti. 365 sterlinden satışa çıkartılan elbiseler kullanıcıya domuz gribi bulaşmasını önlüyor. İlk etapta 50 bin adet üretilen takım elbiseler bugün satışa çıkacak.
TİTANYUM DİOKSİT MADDE VİRÜSÜ ETKİSİZLEŞTİRİYOR
Takım elbiseler titanyum dioksit maddesi içeriyor ve bu madde de domuz gribi virüsünü etkisiz hale getirerek kullanıcıya bulaşmamasını sağlıyor.
Firma sözcüsü Junko Hirohata kimyasalın kozmetik endüstrisinde ve diş macunu yapımında kullanıldığını açıkladı.
Dünya sağlık örgütü bu zamana kadar dünyada 340 bin domuz gribi vakasının görüldüğünü ve bu virüsten 4 bin 100 kişinin öldüğünü duyurdu.
 
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Daha neler göreceğiz Allah bilir,acaba bunun kimyasalları temizleyiciye verince etkisini sürdürebiliyormu.Teşekkürler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt