JADMaker ( Jad Maker : Jar Dosyalardan, Jad Dosyalarını olusturur )

Sponsorlu Bağlantılar

uzakk

Üye
saolll

***belali***

Üye
bu uygulamaya çook ihtiyacım var çünki başka türlüsünü cep telefonum kabul etmiyor samsung e250 var onun için

toxiq

Üye
yeni deneyeceğim işe yarar umarım.şimdiden teşekkürler

kemal164

Üye
sağol dostum bunu arıyodum:)

kemal164

Üye
sağol dostum

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaslar :yuru

efe112

Üye
sağol kardeşim eline sağlık

mawierik

Üye
tşekkürler

mawierik

Üye
teşekkürler

mawierik

Üye
Peki sis dosyaları için napıcaz.
samsunglara sis dosyaları yüklenmiyo illede jar istiyo sis leri jara a çeviren bi prog yokmu

diss

Üye
eline sağlık

goblinhunter

goblinhunter

Üye
Bazı telefonlarda, java uygulamaları yüklemek için .jad dosyası da gerekiyor olabilir. Bu durumda, jad dosyası elinizde yok ise bu programla, jar dosyasının kendi jad dosyasını yaratabiliyorsunuz.

Kullanımı:
  • Programı calistirin
  • Jar Dosyasını programın penceresine sürükleyin
  • Jar Uygulamanız nerdeyse, jad dosyanız aynen onun yanında olustugunu göreceksiniz :)

Programı ziplemeden koyarsanız çok sevinecem. Çünkü zipten çıkartamıyorum. Devamlı hata veriyor... :agla

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Programı ziplemeden koyarsanız çok sevinecem. Çünkü zipten çıkartamıyorum. Devamlı hata veriyor... :agla

Selam arkadasım altta .rar olarak ekliyorum sana özel, zip de hata veriyorsa bilgisayarın bunda hata vermez. Birden çok dosya içerdiginden tek olarak koymak mümkün degil

Ekli dosyalar

Nazarli

Üye
Tesekkur :oke:

revivo

Üye
teşekkürler paylaşım için...

ozgurluk62

Üye
sagol kardes

jelaterra

Üye
arkadaşım inşallah yeni deniyecem ama çok ihtiyacım olan bir dosyaydı. denedikten sonra ayrıntılı bir yorum yazacam

goblinhunter

goblinhunter

Üye
Selam arkadasım altta .rar olarak ekliyorum sana özel, zip de hata veriyorsa bilgisayarın bunda hata vermez. Birden çok dosya içerdiginden tek olarak koymak mümkün degil

İlgilendiğin için sağol. Ama malesef gene açamadım. :(
Sanırım sorun bende..... :utan

saok58

Üye
tesekkur ederız arkadaslar

cosbey

Üye
nasıl kullanılacağına bakacağız:bilmem:

Üst Alt