J7 pro internet paylaşımı

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
J7 pro internet paylaşımı
Arkadaşlar samsung j7 pro internet paylaşımında sorun var televizyonda telefonun internetini kullanmak istedim bağlantı olmadı sorun televizyonda diye düşünüyordum bu gün arkadaşın telefonuyla benim tele bağlanmaya denedik olmadı nedense bağlantı kesildi hatası veriyor çaresi varmı acaba

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arkadaşlar samsung j7 pro internet paylaşımında sorun var televizyonda telefonun internetini kullanmak istedim bağlantı olmadı sorun televizyonda diye düşünüyordum bu gün arkadaşın telefonuyla benim tele bağlanmaya denedik olmadı nedense bağlantı kesildi hatası veriyor çaresi varmı acaba
Babam kullanıyor j7 pro internet paylaşımını kullandığını hatırlamıyorum . Ama senin için dener tazarım çarşamba akşamını bulabilir. Soft reset at ayarları sıfırla

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Aynı telefonla biz de wifi'ye bağlanamıyoruz. Ayda yılda bir kafasına eserse bağlanıyor. Açıp wifi kart vs. temizledik yine olmadı. Genel olarak interneti sıkıntılı mıdır nedir anlamadım

• Beğen
enversezen

enversezen

Üye
benim arkadaşta da aynı sorun var maalesef :(

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Dün tamirciye gittim dedi bizle alakalı değil bayiye git vardım telekoma onlarda hiç ilgilenmedi bizle alakası yok dedi başka türk telekoma vardım bayan beş dakikada halleti ALLAH razı olsun ne yaptı görmedim nerden yaptı bilmiyorum tamam abi bundan sonra bağlanır dedi eve geldim anında tv bağlandı youtube filan hızlı açıyor tek sorun tv ye telefonu yansıtma olmuyor onu yapamadım
Mesaj birleştirildi:

Hangi hat kullanıyorsa o bayiye gitsin hallediyor

• Düşünceli