Yardım j7 pro güncelleme sonrası şebeke sorunu çıktı


sozdemir85

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar samsung j 7 pro cihaz kullanıyorum Smart Switch üzüzerinde yazılım güncelemesi yaptığımda şebeke sorunu çıkıyor nasıl hallederim?
 
  • Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Cihaza IMEI atma işlemi mi uygulandı ?
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Bazı cihazlarda bu sıkıntı var. Mesela note 2 de sıfırlanınca veya güncellenince şebeke sorunu oluyordu.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt