Yardım J5 prime arama ekranın geç gelme sorunu (7.0)

Sponsorlu Bağlantılar

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
J5 prime arama ekranın geç gelme sorunu (7.0)
Merhaba arkadaşlar J5 prime telefonuma geçenlerde 7.0 güncellemesi geldi ve güncelledim güncelledikten sonra arama ekranı gec geliyor birisi aradığında ses önce geliyor arama ekrani 3 saniye sonra geliyor kilit ekraninda ozellikle format attım ama çözüm olmadı nasıl düzeltebilirim

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sistem Güncellemesini OTA Üzerinden gerçekleştirdi iseniz, sizin yapabileceğiniz bir şey yok gibi, Samsung'a geri bildirim de bulunup, sorunu bildirebilirsiniz.

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
Evet OTa ile yaptım odin ile tekrar atsam değişen bişey olmaz mı peki

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Evet OTa ile yaptım odin ile tekrar atsam değişen bişey olmaz mı peki
Değişen bir şey olacağını düşünüyorum. Sorun Doğrudan Samsung Mobile ile ilgili. İnternet'den araştırın, sizin gibi aynı sorunu yaşayan var mı diye. 'J5 Prime kullanıcı kulübü' gibi araştırmalar yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yazılımı yeni yüklediğinizden de olabilir, sistem oturmamış olabilir. Yazılımı sıfırlayıp PC den telefonunuzu güncellersen faydası olacağını düşünüyorum.

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
Yazılımı yeni yüklediğinizden de olabilir, sistem oturmamış olabilir. Yazılımı sıfırlayıp PC den telefonunuzu güncellersen faydası olacağını düşünüyorum.

Öyle mi yapayim siz daha önce böyle bir sorun yaşadınız mı ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Sistem yeni yüklendiği için biraz kasma yapabilir, ayarlardan sıfırlama yapmayı da deneyebilirsininz. Bende custom rom yüklendiğinde de ilk zamanlar kasma yapabiliyor, sistem üzerine güncelleme olarak yüklendiğinde de. Aynı telefona sahip değiliz ama sistem ve Android davranış biçimi aynı oluyor genelde.

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
Sistem yeni yüklendiği için biraz kasma yapabilir, ayarlardan sıfırlama yapmayı da deneyebilirsininz. Bende custom rom yüklendiğinde de ilk zamanlar kasma yapabiliyor, sistem üzerine güncelleme olarak yüklendiğinde de. Aynı telefona sahip değiliz ama sistem ve Android davranış biçimi aynı oluyor genelde.
Format attım ama ben sonra gecer diye gecmedi

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Aynı telefon aynı sürüm hicbir sıkıntı yok çok şükür

Üst Alt