İyi bir gelecek hayal edebiliyor musunuz

Sponsorlu Bağlantılar

İyi bir gelecek hayal edebiliyor musunuz

• Evet

Kullanılan: 5 71.4%
  • Hayır

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7
Mert

Mert

Üye
Şuan tam hayalimdeki gibi gitmese de çok yakınından paralelden gidiyorum. Yol devam ederse evet diyebilirim.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Eğer pc konusunda kendimi geliştirmeye devam edersem iyi değil, mükemmel bir gelecek beni bekliyor ama eğer ben de her pc ile yola çıkan herkes gibi bir süre sonra her şeyi hazır bulup, kendim yapmışım gibi gösterirsem (kısacası üşengeç olursam :D ) Gelecek mi == 404 Not Found :ehe

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Ayağımın üzerinde durabileyim yeter djdndjdhd

ndn nyle gndrdğmle ilglnysn sylsne brz :)))))

zombaka

zombaka

Üye
siz benim öyle dalga geçtime bakmayın hayal kurmak iyi bişey süperman olcam pokemon olcam tarzı hayal kurmuyosanız allah sizi hayallerinize kavuştursun

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Superfan

Superfan

Üye
Eğer pc konusunda kendimi geliştirmeye devam edersem iyi değil, mükemmel bir gelecek beni bekliyor ama eğer ben de her pc ile yola çıkan herkes gibi bir süre sonra her şeyi hazır bulup, kendim yapmışım gibi gösterirsem (kısacası üşengeç olursam :D ) Gelecek mi == 404 Not Found :ehe

Sana Bill diyebilirim? Ya da Steve? Ya da Ken ya da Dennis? :ehe

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Topal Pire

Topal Pire

Üye
hayaT ile hayaL arasındaki tek fark TL'dir.

zombaka

zombaka

Üye
hayalinizde mantık varsa olur aslında mantık yoksada olur sonuçta 15 yıl önce telefondan internete girmek kimin aklına gelirdiki

Superfan

Superfan

Üye
hayalinizde mantık varsa olur aslında mantık yoksada olur sonuçta 15 yıl önce telefondan internete girmek kimin aklına gelirdiki

Vardı ama :D E-posta olayı 20 yıldır var da internet olayı 7110 ile oldu.1999 da çıktı :D

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Ben hayirlisiyla bir okuyup doktor ya da avukat olmayi hayal ediyorum ama her yil sinavlar zorlasiyor

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Polyannacılığa devam edin sizi zavallılar !

Üst Alt