Yardım iTunes olmadan fotoğraf atma

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
iTunes olmadan fotoğraf atma
iPhone a iTunes kullanmadan fotoğraf atmak istiyorum . Bir çok program denedim işe yaramadı. Telefona program kurmak istemiyorum. Nasıl yapabilirim?

Symbianist

Symbianist

Üye
Program kurmadan mail ile atıp indirirsiniz ancak o sekilde.
Veyahut mecburen Xender kurarsınız. Androidden iPhone a müzik falan atmıştım onunla.
Pcden de atar muhtemelen.

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Program kurmadan mail ile atıp indirirsiniz ancak o sekilde.
Veyahut mecburen Xender kurarsınız. Androidden iPhone a müzik falan atmıştım onunla.
Pcden de atar muhtemelen.
Teşekkürler zaten mail yoluyla atıyordum baktım çok uzun sürüyor daha pratik bir şey lazımdı.

Symbianist

Symbianist

Üye
Telefona illa da program kurmam derseniz Pc den ftp açarsınız. Telefondan istediğinizi pcye ceker, istediğinizi de o klasöre atarsınız.

Xender wifi paylaşım programı oldugundan söylemiştim.

doganoglu66

doganoglu66

Üye
iPhone a iTunes kullanmadan fotoğraf atmak istiyorum . Bir çok program denedim işe yaramadı. Telefona program kurmak istemiyorum. Nasıl yapabilirim?
Pc den adresine git kullanıcı adını ve parolanı gir oradan fotoğrafları tıkla pc den istediğin resmi yükle

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Pc den adresine git kullanıcı adını ve parolanı gir oradan fotoğrafları tıkla pc den istediğin resmi yükle
yine uplıad yapmak gerekiyor hocam
sanırım kendimi ifade edemedim. direkt olarak kabloyla aktarım yapmak istiyorum bilgisayardan telefona

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Fotoswipe indir aplicasyonu süper

teknognc

teknognc

Üye
ifunbox ı da deneyebilirsiniz

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Tongbu denedin mi?