>>> iTunes 7.7: iPhone 3G İçin Hazır <<<

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toprakumit

toprakumit

Üye
    Konu Sahibi

Apple iTunes yazılımını güncelleyerek iPhone 3G için hazır hale getirdi. İşte 7.7 nolu sürüm...

Apple iTunes'un 7.7 nolu sürümünü yayınladı. Yazılım ile kullanıcılar Apple Online Music Store'dan parça satın alabiliyor, RSS beslemelerine abone olabiliyor ve iPod'larını eşitleyebiliyorlar. Yeni: iTunes artık iPhone 3G için hazır.

Yeni iPhone'un sahipleri iTunes ile Apple'ın App Store mağazasına girebilir ve orada cep telefonu için uygulama satın alabilirler. Bu özelikle iPod touch ile de mümkün olacak. "Remote" özelliği ile kullanıcılar iPhone'u ve iPod touch'ı iTunes için uzaktan kumanda olarak kullanabilir ve kanepeden müziklerini oynatma keyfine varabilirler. iTunes 7.7 ile QucikTime programı da kuruluyor ki, yazılım video ve müzik oynatımı için sorumlu oluyor.

Download:

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt