Oyun İttifakımıza Oyuncu Arıyoruz.Bakmaktan Zarar gelmez

Sponsorlu Bağlantılar

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
    Konu Sahibi
İttifakımıza Oyuncu Arıyoruz.Bakmaktan Zarar gelmez
Herkese merhaba Galaxy On Fire :Alliances oyunda 6 aydır oyunuyoruz şuanda 20kişilik aktif ekibimiz var ama bu yetersiz.başlıkta profosyonel dedim çünkü ittifakta maximum 49 kişi oluyor bu kişiler ile kordine olmak her yiğindin harcı değil.oyunda bahsedecek olursak güneş sistemlerini ele geçirmek üzerine kurulu aşağıda hata ekledim ,haritanın her yeri verimli değil bü yüzden savaşlar toprak(güneş sistemi) üzerine çıkıyor.oyun uzun vadeli bir oyun oyuna girdiğiniz andan itibaren her türli yardımı alıcaksınız.ittifakımız 2.liği kadar yükseldi ama 3 aylık bir savaş süresinden sonra oyuncu yeterzlğinden dolayı dağıldık (karma bi itfakttı) şimdi sadece türklerden oluşan bi ittifak inşaa ettik herşey hazır oyuncu hariç.bu yüzden sizi aramızda görmek bizi mutlu eder.oyun göründüğünden çok geniş kapsamlı mesala diplomatik ilişkiler.diğer ittidaklarla koalisyon kurup düşmanlarınıza karşı savaşabiliyosunuz.6 ittifaklı bi savaşta 294 kişi savaşıyor büyüklüğü siz düşünü galaxy nin yarısı savaşıyor.

Sadece bi kaç saat geçirin oyunda denemekten zarar gelmez

W3 Crecent serverında oynuyoruz
Oyunda adım:GokTurk
İttifamızın adı:EsCoBar[ESR]
ittifak arama kısmına esr yazmanız yeterli

NOT:OYUN TAMAMEN TÜRKÇEDİR
Buradanda yazabilirniz

Oyunun linki:

Galaxy haritasi
Güneş Sistemi

Gezegen Görünümü(oyunun %30 u burada geçiyor

Taşıyıcı

Savaş sırasında taşıyıcılar

Son düzenleme:

Swarior

Üye
Dikkat oyun yuksek derecede bagimlilik icerir :) Basladiginiz an birakamazsiniz :)

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Swarior
linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu indirip baksam klana alinma olurmu ?
Tabiki elimizden gelegeleni yaparız.oyundna bana msj atarsan en iyivşekilde ilgilenirim yada bana tam ismini yaz ben mesaj atayım whatsapp tan haberleşelim
Güncel
GÜncel1

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Tabiki elimizden gelegeleni yaparız.oyundna bana msj atarsan en iyivşekilde ilgilenirim yada bana tam ismini yaz ben mesaj atayım whatsapp tan haberleşelim
Güncel
GÜncel1
Kardesim suan indiriyorum isim Emre Efe

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
    Konu Sahibi
msj attım whatsapp tan bakarsanız sevinirin

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
    Konu Sahibi