İtiraf et, çok şey bekliyorsun hayattan

Sponsorlu Bağlantılar

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
İtiraf et, çok şey bekliyorsun hayattan
Bekledikçe hayallerin ekmek gibi bayatlar...

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Bekledikçe hayallerin ekmek gibi bayatlar...

Hoca müsadenle bişey sorucam, beklemek derken nasıl yani? Mesela hiçbir şey yapmadan beklemek var o hayali ve beklemek yerine çabalamak var o hayal için! İkisinde de zaman geçiyor sonuç olarak, yine beklemek oluyor! Yok yani beklemeden direkt hayale ulaşılabilse neyse, hayal ayağımıza da gelmiyor. Mesela bir fili hayal edebiliriz iri ve kocaman ama fok balığı onun kadar yok. Lakin fok balığında da kocaman bir yalnızlık var filde de o yok! Başkent'te musluktan fanta akıyor durumu düzelten yok. i6 satışları rekor kırdı dur diyen yok. Diyene aşkolsun desek aşk yok(kalmamış bu devirde)! Sadece ete süte zam var! Neyse ... Hocam, zamandan dost olur mu?

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe, sLeepLe, Eduardo58 ve 2 diğerleri
Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Hoca müsadenle bişey sorucam, beklemek derken nasıl yani? Mesela hiçbir şey yapmadan beklemek var o hayali ve beklemek yerine çabalamak var o hayal için! İkisinde de zaman geçiyor sonuç olarak, yine beklemek oluyor! Yok yani beklemeden direkt hayale ulaşılabilse neyse, hayal ayağımıza da gelmiyor. Mesela bir fili hayal edebiliriz iri ve kocaman ama fok balığı onun kadar yok. Lakin fok balığında da kocaman bir yalnızlık var filde de o yok! Başkent'te musluktan fanta akıyor durumu düzelten yok. i6 satışları rekor kırdı dur diyen yok. Diyene aşkolsun desek aşk yok(kalmamış bu devirde)! Sadece ete süte zam var! Neyse ... Hocam, zamandan dost olur mu?
Olmaaaaaz! Ardına bakmaz, yürür...

• Beğen
Tepkiler: Bessonnitsa
Topal Pire

Topal Pire

Üye
Güzel sözmüş. Yani beklentilerin ne kadar büyük olursa hayal kırıklığın da o kadar büyük olur gibi.

• Beğen
Tepkiler: The Pierre
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
artık hayattan hiç bir beklentim kalmadı şans yüzüme gülmüyor :agla2:

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Beklemiyorum

• Beğen
Mert

Mert

Üye
valla bayram tatilini bekliyorum

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: Mert
Eduardo58

Eduardo58

Üye
İtiraf edin hepimiz ölümü bekliyoruz. :thumbup:

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Hocam ne yazmışsınız helal olsun elinize sağlık :oke:

• Beğen
zombaka

zombaka

Üye
helal süt emmiş kety pery çok şeymi bekliyor angelina joly jenifer lopez falanda olur çitamı düşürdüm bakın önceden adriana lima yazardım

• Beğen
Mert

Mert

Üye
Ankaradakiler İstanbula, İstanbuldakiler Ankaraya gitmek istiyor vay arkadaş

Oraya alış görürüm ben seni :ehe
abi bizim gibi sert soğuk adamlarına göre fazla yapışkan :D alışamadım şu lanet terleme işine. iş için ankara'ya savunma sanayi şirketlerine girmeye çalışırım büyük ihtimal. aşti'de şükür secdesi falan :d:

Topal Pire

Topal Pire

Üye
Ankaradakiler İstanbula, İstanbuldakiler Ankaraya gitmek istiyor vay arkadaş

Oraya alış görürüm ben seni :ehe
Ne olursa olsun İstanbul gibisi yok.İstanbul'a alışan birisi diğer yerlerde yapamıyor.Bu bir gerçek...

The SLayeR

The SLayeR

Üye
valla istanbulun derdi durmuyo ama nedense bende seviyorum istanbulu cok

achambo

achambo

Üye
ygs lys de ilk 500 çok mu?

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR

Üst Alt