İtalyan basını: "Trezeguet F.Bahçe'yi reddetti"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
İtalyan basını: "Trezeguet F.Bahçe'yi reddetti"

İtalyan medyası Juventuslu golcü David Trezeguet'nin Fenerbahçe'yi reddettiğini yazdı.
Juventus'un Fransız golcüsü David Trezeguet'ten Fenerbahçe'ye kötü haber geldi. İtalyan spor internet sitesi TMW, Trezeguet'nin Fenerbahçe'nin teklifini reddettiğini iddia etti.

Haberde, Sarı lacivertlilerin Fransız golcüye 10 Milyon Euro değerinde 3 yıllık sözleşme önerdiği ileri sürülürken, 33 yaşındaki forvet oyuncusunun bu teklifi geri çevirdiği vurgulandı.

Trezeguet, İtalyan ekibinde 2000 yılından bu yana forma giyiyor.

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Yaş 33 vayy bee :)
ne zaman bırakmayı düşünüyor futbolu acaba :)
35 'den sonra hayatını yaşasın daha nekadar koşturucak...

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
bir aralar çok iyi oynardı

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Yaş 33 önerilen bonservis 10 milyon euro trezequette bunu red etti sağa baktım sola baktık elimi kafamın üstüne koyup düşündüm yok ya olmaz

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Yaş 33 önerilen bonservis 10 milyon euro trezequette bunu red etti sağa baktım sola baktık elimi kafamın üstüne koyup düşündüm yok ya olmaz

:ehe aynen öyle umarım almaz gündeminde çok daha iyi oyuncular var zaten aykut kocamanın aradığı bu tarz bu yaşta oyuncular değil.

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
evet Halit aziz yıldırım olsa tamamdır derim şov yapmak için bu yaşta adamlar getirir vs ama gyan hazard dia isimleri gümdeme geldiğinden beridir transfer politikasının değiştiğini anladım artık yaşlı oyuncular gelmez heralde :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
çok iyi oyuncuydu bi zamanlar ama şmdi yaşlandı

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
stochda öyle diarda öyle gündemdeki gyanda öyle bende o tarz transferlerden yanayım ama Q7 Gutide bomba ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...