====isteyene istediği tema yapılır====

Sponsorlu Bağlantılar

bay_burt

Üye
trabzonLu gardasum haurdan banada bir GS teması yapsan iyisinde cok makbule gecer:Dsana zahmet.. tel 6300 pLs..

polvet4

Üye
selam arkadaşlar benim aradığım tema çok farklı aradım aradım bulamadım bilindiği benim aradığım tamamıyla siyah bir tema zifiri siyah sadece yazılar ve simgeler beyaz renkte iconların ise sadece kenar hatları beyaz geriis siyah nedenmi böyle bir tema arıyorum benim kullandığım telefon n85 bu telefonda oled ekran var siyah olan bölmeler az enerji harcıyor öyleki elimde bulunan siyah bir tema ile çalışırken telefon tamamıyla mavi olan bir tema ile çalışınca batarya ömrü daha daha uzun oluyor yarım gün fark etti şarzı hem daha güzel görünümüde var varsa sizde bekliyorum Allahaısmarladık

thethunderbolt

Üye
Öncelikler teşekkür ediyorum. Banada Sİyah ağrlıklı Philips X800 teması yaparsan sevinirim. şimdiden teşekkürler...

haltie

haltie

Üye
kaliteli sade güzel ikonlu bir bjk teması olsa mükemmel olur

In_Mystery53

In_Mystery53

Üye
Hemşerim tebrik ederim başarılarından dolayı bende senden bi teba rica edecem Ben özel güvenlikçiyim özel güvenlik teması yapabilirmisin resim vrdı aynı polis amblemi gibi fakat ben koyamadım buraya eğer şöyle muazzam bi güvenlik taması yaparsan bana çok sevindirirsin beni tel N95 Şimdiden Teşekkrler toprağm.

66molla66

Üye
kardeş n80 için kabeli mescidi aksa veya camili güzel bir tema var mı elinde
güzel islami tema varsa yüklersen sevinirim kardeş

hamit42

Üye
Ismime birtema istiyorum kardeşim resimler farketmez yzılar yanar dönerliolursa sevinirm (tlf 6220 c) şimdiden teşekkürler..........

mhmtkn

mhmtkn

Üye
Arkadaşım Tel e63 bilindiği gibi tema bulunmuyor hepsi hata verior 320x240 bi gs teması yaparsan sevinirim :)

serkantitxxx

serkantitxxx

Üye
Akon temas03 istiyorum.0Š4ok kaliteli olsun....alb¨¹m foto0Ž6raflar03 filan da olsun.....alb¨¹mleri: freedom- konvicted- trouble-....l¨¹tfen kaliteli olsun... Hani 0”6u 2 -3 megabayt lik temalar olur ya 030”6te 0‹2yle kaliteli olsun.....n 73.

bjkbjk8181

Üye
link kırık

dnzdnz123

dnzdnz123

Üye
south park teması yaparmısın ?? E51

wansjaxell

wansjaxell

Üye
bana bir dodge viper teması yaparmısın biraz fazla resim kullanırsan sevinirim şimdiden teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

bana bir dodge viper teması yaparmısın biraz fazla resim kullanırsan sevinirim şimdiden teşekkürler

telefon modelim n79

kajmeran_20

kajmeran_20

Üye
kardeşim lg gm735 teması arıorum bulamadım ya :(

batudinho39

batudinho39

Üye
god of war dan kratosun temasını alabilir miyim ayrıca resimde vereyim işin kolaylaşsın
ayrıca menü ikonlarını sade yaparsan sevinirim şimdiden teşekkürler :oke: bu arada model n79 yatay desteklerse ayrı sevinirim :aha:

mavisecki

mavisecki

Üye
eskıdı bılıyorum ama bana matrıx teması yapabılırmısın.ama basıt bısey olmasın.karısık ama duzgun göz alıcı bırsey.fılmden esınlensen bıraz super olur.sımdıden cok tesekur ederım.
nokıa e71 telefonum

uartuk

uartuk

Üye
öncelikle yardımlarından dolayı teşekkürler kardeş benim senden ricam zedge nette gezerken gördüğüm xp teması vardı bekleme ikonları bizim teldekiler gibi düz değil V şeklinde internette çok aradım ama bi türlü bulamadım eğer masa üstü ikonlarının V şeklinde durması için bi program gerekiosa o programı arıyorum ama hayır bahsettiğim şey program değilde bir tema ise senden ricam bana o temadan bi tane yapman telefonum n95 8gb s60 v3
söylediğim gibi bekleme ekranında hani üst tarafda olan kısayol ikonları var ya soldan sağa 7 tane olan rehber.mesajlar vsvsv o ikonlar en üstte soldan sağa falan değil V şeklinde duracak şimdiden teşekkürler

asiPrns

Üye
N78 için Tupac ya da New York teması alabilir miyim kardeşim??

blueportakal

Üye
E71 için Cedric & Chen Teması istiyorum

woulkhan

Üye
Kardeş Beşiktaş Teması Yaparsan Cok Sevinirim ... Tel Marka : Nokia e63 Şimdiden Çok Teşşekkürler . . .

lexmarkdemon

Üye
sa kardesım benım lg eıgen ıcın yanı gm735 ıcınde tema yapabılırmısın yapabılırsen cok seewınırım model olarak da soruosan aleclı bısı olsun ama tam bı ısım ıstıosan god of war un temasın ı yap sımdıden tesekkurler

Üst Alt