ISTEK Sıs To Jar

Sponsorlu Bağlantılar

Dj_Destroyer

Dj_Destroyer

Üye
    Konu Sahibi
ISTEK Sıs To Jar
Bu konu Çok Saçma Yerlere Doğru Gidiyor Konuyu Açtığıma Pişman Oldum :S Konuya Silerseniz Ve Kitlerseniz Sevinirim :)

• Beğen
Tepkiler: kajme2009 ve legolas113

emrah44

emrah44

Üye
Sis to jar diye bir program yok. Sadece uzantısını değiştirmekle hiçbir dönüşüm olmaz.

cousin

cousin

Üye
uzantısını değiştirsene telefonun hata verir desteklenmeyen dosya biçimi :D

Dj_Destroyer

Dj_Destroyer

Üye
    Konu Sahibi
o zaman ben ekran çözünürlüğünü değiştiren bi program istiyorum mesala 128*160 dan 240*320 çeviren :D

:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru

:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

painkiller_40

Üye
kardeş ben bu sis uzantılı programları veya oyunları jar uzantısına çevirme programını buldum kullandım ve çok güzel çalışıyor seri numarasıda içinde bu programı isteyen msn imi eklesin ordan yollayım buraya eklemeyi bilmiyorum ben daha yeniyim kusruma bakmayın bu siteyle ilgili pek bilgim yok:)) acemi yani

desperado_t

desperado_t

Üye
kerdes su programi bana yollarsan sevap islemis olursun simdiden sagol
[email protected]

WERALLAMWER

Üye
slm beyler bnde bu programı istiom bide m620 mi war bnde acaba nasl oyun ve program yuklerm acil yardım [email protected] şimdiden tesekkurler byler

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
o zaman ben ekran çözünürlüğünü değiştiren bi program istiyorum mesala 128*160 dan 240*320 çeviren :D

:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru

:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe
Forumda arama yaparak bu istediğinize ulaşabilirsiniz.
Lakin konu başlığınızla ilgili herhangi bir pro. henüz icat edilmedi :cool

• Beğen
Tepkiler: maymun57
TopFury

TopFury

Üye
Forumda arama yaparak bu istediğinize ulaşabilirsiniz.
Lakin konu başlığınızla ilgili herhangi bir pro. henüz icat edilmedi :cool
Arkadaşın teki icat edildiğini ileri sürmüş hocam?doğru mudur?:hmmm

HUSKY10

HUSKY10

Üye
değildir

DMN42

Üye
indirinnnnnnnnnnnnnnnnnnn:sn::sn::sn::sn::sn:

murat94

Üye
[email protected] banada yollar misin ya çoq ihtiyacım var bende çoook sis dosyası var benim tek çalıştırmıyor

alemburda

alemburda

Üye
öyle birşey olsa symbiasın anlamı kalmaz :oke:

Üst Alt