ISTEK Sıs To Jar

Sponsorlu Bağlantılar

shucru

shucru

Üye
evet arkadalar böyle bi pro var buda resmi sitesini verdiği 30 günlük demo sürümünün linki

--------------- Ekleme ---------------

evet var ama şimdi denedim bi işe yaramaz sadece dosyaların uzantılarını değiştirmrk için yapılmış bi pro zaten ilk açılış ekranın da hangi türden dosyaları destekleyecdeğinizi seçiyosunuz ve burada sis dosya uzantısı zaten yok bide mantığa aykırı sis dosyasını extract edicek sonra onu java (s40) göre tekrar derlicek, böyle bişey olsaydı convert penceresine bide ekran byutları(128x128 vb) ile ilgili bi seçenek koyarlardı yani böyle bişeyin olması şu anda mümkün değil görünüyo
birde program(ları) denemeden paylaşmayalım yani kirlilik oluyo
tabi bu benim fikrim

messi__19

messi__19

Üye
bana jar uzantılı call of duty 4 gönderirmisin arkadaş şimdiden tşekler

DERTLİ61

Üye
slm bende bu programı istiyorum atarsan sevinirim şimdiden teşekkürler
[email protected]

ramocan43

Üye
bende bu programı istiyom yollarsan sevinirim

hakan0009

hakan0009

Üye
ya arkadaşım neden uplot edip herkese sunmuyosun öyle bi program varsa

teşekkürler............

shucru

shucru

Üye
ya arkadaşım çalıştığını iddia ediyosan ekran görüntülerini yada nebiliyim ufak bi video hazırlada bizde öğrenelim nasıl çalıştığını çalışmadığını sende biliyosun galiba

çavuşum siteye upload etmeyi bilmiyomuş (yeni üye olduğundandır) ondan galiba:))) (link ekliyebilirdi ve bunun profesyonellik gerektirmediğini biliyoruz ama... )

ya arkadaşım neden uplot edip herkese sunmuyosun öyle bi program varsa

teşekkürler............

techno_sevket

techno_sevket

Üye
[email protected] ben öyle bi program daha icat edilmedi diye bilyordum varsa yollarsan sevinirim şimdiden teşekkürler

ahmetuz

ahmetuz

Üye
arkadaşlar sanmıyorum

alimax12

alimax12

Üye
arkadşlar symbian ile java çok ayrı şeyler.symbian c++ ile yapılır.java ise başka bir programla dilinden.İkisi çok ayrı şeyler.böyle bir şeyin olması mümkün değil yani

gerçekveyalan

Üye
sis i jar'a çeviren program var diye biliyorum sanki.
ekran boyutu program olmadanda değiştirirsin.
6300'a dosya yönetici si de vardır.

nakrufabc

Üye
sis to jar converter varmı yardımcı olun

Üst Alt